2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Henuz beklemedeyim abla regli olacak gibiyim bugun yarin gelir ama asıl bomba sende mucizen geliyor çok mutlu oldum sağlikla gelsin insallah bizlere de dua et

Canımmm ben hala regl olmadım tatildeydim bugün dönüyoruz eğer olmazsam yarın sabahtan yapayım diyorum ama öğleden sonra da yapabilirim dayanamayıp

Maşallah maşallah alev almışsınızzz aşko bu ay senin ayınnn emeklerin boşa gitmesin inşallah amiiinnn

Canım sabah yaparsam ilk idrara cıktıktan sonra hiç sıvı almadan mı yapmam gerekiyor
Canım sabah ilk idrarla yapılan gebelik testi. Ovulasyon sonraki idrarla yapılıyor. Laboquik aldıysan üstünde saat veriyor. Ben 17.00 gibi yapıyorum, 15.00 gibi sıvıyı kesiyorum... Ben yumurtlama günümü az çok kestirebildiğim için tam saatini anlamak için yumurtlayacağım gün 2-3 test yapabiliyorum. Sen bence ilk etapta 15de sıvıyı kes, 17 gibi test yap

Alttaki dünkü test mi canım Beklediği için daha koyu demek ki. Az kaldı pik olmasına canım birkaç gün içinde göreceksin bence. Takibi daha doğru yapmak için testin 10-15 dk sonra fotoğrafını çekip sonra o fotoları birleştirmek daha doğru gösteriyor süreci Beklemiş koyulaşmış test olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…