2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar günaydın Rüya gördüm çok üzgündüm ağlıyordum sanırım bu ayda olmadı hayır olsun test yapmama gerek yok rüyalarıma inanıyorum Eylül ayında görüşürüz
Ya bir gittim herkesin mod yine yerlerde. Daha kaç gün oldu şurada yoktum. Bebeğim bir rüyadan yola çıkarak böyle bir şey karar verme. Bence sen Pazartesi sabah bir test yap elinde varsa. Eğer bu ay olmadıysa önümüzdeki ay herkese önerdiğim şeyş sen de yap. Çakşır, çörek otu ve inofolic kombinasyonu.

Kızlar ovulasyon testini nasıl yapabilirim bugünden itibaren 8. Gün ilk defa başlayacağım
Bebişim kimisi günde 1 kimisi günde 2 defa yapıyor. Ben 2 defa yapılmasından yanayım özellikle ilk defa bu testi yapacak biriyse.
Her gün aynı saatlerde yapmaya özen göstermelisin. Bir de Sıvı alımına dikkat et. Sabah ilk idrar ile asla yapılmıyor ona dikkat et birde.

Bebişim etiketledin ve bir ultrason görüntüsü vardı ama tam bakıcaktım yok oldu.

Canım benim çok teşekkür ederim attık böyle yaparım valla kolaylaştırdın işimi

yumurtalama gunlerınde zorunluluk hısseden , samımı gelmiyor diyen esıme hamıle olmam soku kız anam hepsi aynı

Canım sabah yaparsam ilk idrara cıktıktan sonra hiç sıvı almadan mı yapmam gerekiyor

Pazartesi testler elimde olur o zaman yapıcam Birtane ,evet bu ay olmazsa bunları yapıcam hepsi sepette sipariş için bekliyor

Kızlar ne durumdasınız. Regl olan var mı? Test yapacak olan bugün? Ya da hamile olan? Regl olan güncel sat ve bat tarihini hamile olan ise hamileyim diyerek özelden bana mesaj atmasını rica edeceğim. Mesajlar arasında göremeyebilirim etiketlensem bile.

O ozgeeeee1 destinesiaa D dyvs Aylin19 B blackberry26 B banukhurb yasemin9191 Sunshine597 Sipser Perlitik badeli61 Papatyam000 S Sunshine1 morumtirak ucanpayanda outoffit H herseyguzelolacak6 hermionegranger- fiyonaprensesolan DunyamMelek beyons D Damlafzt medusaa ELIF7007 esen-ruzqar A Aysegul Alav Efnanl L A L

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…