2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yani 7 hap az değil dimi aşkım tedavi eksik olmaz illa 10 mu olmalı ondan sordum

evet canım hepsini doktor verdi çok nazlı yumurtam var iğneyle bile geç çatlıyor herkez bilgi paylaşımı için elinden geleni yapıyor çok güzel bi tıpikteyiz bende deneyimimi paylaşayım dedim

ben çatlama sonrası duphaston estrofem ve climen kullanmıştım. estrofem ve climeni belli sayılarda kullandım tamamını bitirmedim. o ay hamileydim. her doktorun yöntemi farklı galiba canım. hormonlarım fln normaldi hep hani bir şey eksikte o yüzden kullandırdı desem

ooo bak buna çooook sevindim :) çatlasın da içimiz rahat etsin :)

Kızlar birşey sorucam regl diyelim 4 gün sürdü sonra bitti 5. Gün sadece bir kere azıcık leke geldi adet 5 gün mü sürmüş oluyor yumurtlama gününü hesaplıcam da kararsız kaldım
Takvimi indir ne kadar sürdüğünü yaz o sana yumurtlama günü soyelecek adetin ilk gününden 14. Gun yumurtalar.guhu diye
Kıyamam annemmmm sen yenisin galiba ovulasyon testi demek yumurtlama testi demek. O testle yumurtanın yakın olduğunu ve yumurtlamanın olduğunu vs takip ediyorsun
Ayy evet evet öyle üzgünüm ki şimdi o testi nerde yapıyoruz kendi doktorumuz mu yapıyor bende doktoruma dedim bana dedi ki femarayi kullan gel

Bu akşam ilşki olacak mı?. İlişkiden sonra yat güzelce sırt üstü kalkma olursa.

güzel haberlerini alacaz inşallah bence bu ay senin ayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…