2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aşkım ya çatlatma iğnesi yaş attık zaten eşim aşırı yoğun bugün hastane izni aldı öyle gittik geldik. Benim çatlama sorunum çok olmuyor çatlıyor yumurtalarım inşallah bunda da çatlar. Kuzum 7 adet Progestan hapım var çatlama sonrası 7 gün içsem sorun olur mu 10 gün değil de

Bebeğim elimden geldiğince size o pozitif enerjiyi aktarmaya çalışıyorum Ancak bana gerek kalmadan resmen oğlunun içine doğmuş ağzım açık kaldı
Oğlum sürecin başından beri iki bebek gelecek diyor. Onunla oturup konuşmuştum bu eve bir kardeş daha gelmesini ister misin beraber oyunlar oynarsınız birbirinizi korur kollarsınız diye. O yüzden haberi var kardeş fikrine allıyorsunuz dedim o benden daha istekli çıktı sürecin başından beri bir kız bir erkek gelecek anne diyor eğer cidden öyle olursa ne diyeceğimi bilmiyorum inan

Niye bilmiyorum ama ben de çok ikiz hissediyorum
Canım sana duphaston ile ilgili söyle birşey anlatayım ben hem letu hem çatlatma iğnesi hem duphaston kullanıyorum duphastonu iğneden 2 gün sonra başlıyordum ama bu ay çatlamış mı diye kontrole gittiğimde yumurtam çatlamamıştı ve doktor çatlamağı için duphaston u içme 2 gün sonra başla dedi yani yumurta çatlamadan başlatmıyor umarım anlatabilmişimdir çatlamadan kullanmak iyi değil sanırım

Ay kızlar o kadar mutlu oluyorum ki hamilelik haberlerini test fotoğraflarınızı gördükçe bir süreliğine yurtdışındayım burda kimsem yok nerden aklıma geldiyse burada hesap açtım hepiniz arkadaşım gibi oldunuz sevindim güzel haberlerinize ve sizin enerjiniz bana da iyi gelecek hissediyorum bata son 6 gün bu ayı baya iyi değerlendirdik bakalım ne zaman vereceğim güzel haberi

Delirmemek elde değil gözlerim dokuyor o böyle konuştukça aşırı istiyor ne zaman çıkacak karnından ne zaman gelecekler bir türlü gelmediler
oğluşunu öp benden için :) rabbim onun isteğiyle nasip eder inşAllah bu ay :) bak iki istiyor diye belki klomene kadar bekledin böylesi ikiz olmasına vesile olacaktır

Hepsini doktor mu verdi canım. Benim bugğn gittiğim doktor böyle bir tedavi şekli yok Progestan ve duphaston hamile kaldıktan sonra veririz diyo. Evet yumurtanın çatlaması lazım ona dikkat etmiştim kullandıktan sonra yoksa döllenme olmuyor hap bırakınca adet oluyorsun çok teşekkür ederim canım

yok bebeğim progestan yada duphaston farketmez tutunmasını desteklesin yeter :) inşAllah güzel haberini alacağız :) ovü ve ateş ile çatlama gününü tespit edip bolca değerlendirin inşAllah dualarım seninle :)

bende günlerdir bu konuyu netleştirmeye çalışıyordum kafamda :) çok sağol bebeğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…