2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaaaa aglıcaammmm bu nasıl güzel bir haber vallahi bu boyutlarla kesin ikiz gelir hepsi arka arkaya tek ilişkide halledersin valla kesin ikiz olcak hissediyorum çatlatma ignesi benim doktorumda diger yunurtamı sonmesin diye vermedi vardır bi bilidkleri kuzum hepsi çatlayınca yükselirse ateşin bunlar kesin 3 güne çatlar çok mutlu oldum ya anlatamam

Aslında benim gönlümden geçen senin dediğin gibiydi hatta içim rahat değil attık Allah’a bırakacağım o nasip ettikten sonra her türlü olur diyorum kuzum ne diyorsun sence ikiz geliyor mu
aynen öyle bebeğimmm vakti geldiyse ne engel olabilir ki ikiz mi üçüz mü tek mi bilmem ama bence çooook güzel olacak sonucu

Çatlamadı ya ondan çatlamaya yakın artar lh bence o yüzden siliktir diye düşünüyorum kuzum inşallah ya o ay bu ay olsun artık
Hmm ben silik ovulasyon testi olunca yumurta büyümedi sanıyorum inşallah inşallah çok pozitifsin bu ay karşılığını alacaksın

Çatlamadı ya ondan çatlamaya yakın artar lh bence o yüzden siliktir diye düşünüyorum kuzum inşallah ya o ay bu ay olsun artık
Zaten lh hormonu yumurtanın büyümesi ya da küçüklüğü ile alakalı değil. Çatlamaya yakın bir yumurta varsa beyne komut gidiyor ve beyin de lh hormonunu artırıyor.

Canım bu ağır bi folik asit sanırım hamilelik olursa değiştirelim diye bi kaç defa tekrarladı bende korktum açıkçası. Değerim 2.80 cıktı aslında ben gebelik var mı diye değil muayene amaçlı gittiğimde doktor kan tahlili istemişti. (7 gün varken bu değer cikti) Şimdi 5 gün var adet dönemime biraz daha bekleyip tekrar kan testi vereceğim bugün sağlık ocağına folik asit için gittim gebelik olabilir bi kaç gün sonra tekrar kan testi ver değerin çok ara bi değer adetine de daha varmış dedi. 5 gün var adet günüme pazartesi tekrar test vereyim diyorum adet olmazsam o zamana kadar

Adana’dan doktor önerin var mı canım?

Tadı nasıl ben bitki çayı hiç içemem midem bulanır içebilir miyim acaba önümüzde ki ay
Zaten lh hormonu yumurtanın büyümesi ya da küçüklüğü ile alakalı değil. Çatlamaya yakın bir yumurta varsa beyne komut gidiyor ve beyin de lh hormonunu artırıyor.
Ay her gün yeni bilgi bak ben bunu bilmiyordum sanıyorum ki yumurtam büyümüyor ondan negatif çıkıyor ovulasyon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…