2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Maşallah canım, ne güzel büyümüş yumoşlar o zaman tedavi şu an için gaayet olumlu ilerliyor. İnşallah pozitif haberini de alırız en yakın zamanda

Kızlar bisey sorucam benim adet dönemime 5 gün var bugün sağlık ocağına gittim ve doktor kan değerin tam ara bi değer o yüzden bi kac gün sonra tekrar bi kan testi ver dedi. Gebelik olabilir dedi. Bana bir folik asit yazdı ama eğer gebelik olursa folik asitini değiştirelim şimdilik bunu kullan dedi. Şu an da gebelik olma ihtimali var ve eğer varsa bu folik asitin zararı olur mu ? Sizce içmeyip gebelik olup olmadığı belli olduktan sonra başka bi folik asite mi başlasam kafam karıştı neden öyle dedi bilmiyorum gebelik varsa bi sıkıntı olursa diye korkuyorum. Bilgisi olanlar yardım lütfen doktorun verdiği folik asitin ismi (folbiol 5 mg)

Maşallah canım, ne güzel büyümüş yumoşlar o zaman tedavi şu an için gaayet olumlu ilerliyor. İnşallah pozitif haberini de alırız en yakın zamanda
İnşallah kuzum Allah razı olsun çok mutlu oldum Allahım inşallah ay sonu güzel haberler verebilirim size

3 yumurta da ne güzel büyümüş güzel haberler getirir inşallah bu ay sana boyutları gayet ideal ama ovulasyon nasıl silik çıkıyordu ozaman onu anlamadım
Çatlamadı ya ondan çatlamaya yakın artar lh bence o yüzden siliktir diye düşünüyorum kuzum inşallah ya o ay bu ay olsun artık

Şu ana kadar folik asit kullanmadığın için depolarını doldurmaya çalışıyor canım gebeliği öğrendiğin zaman değiştirecekmiş zaten. Bencede kullanmalısın

Canım netleşinşe muhtemelen daha yüksek doz folik asit verecek. Folik asit çimende sakınca yok, normalde gebelik düşününce hemen başlayın hatta öncesinde bile başlayın diyorlar... Değerin kaç çıktı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…