2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Makarna yiyorum makarnayı hamilelikten önce yemiyordum yumoşlar güzel çalışsın diye..şerbetli tatlılar zaten canım çekmiyor ama çekseydi yeyicektim..salam sosis sakatat kesinlikle olmaz.

Makarna yiyorum makarnayı hamilelikten önce yemiyordum yumoşlar güzel çalışsın diye..şerbetli tatlılar zaten canım çekmiyor ama çekseydi yeyicektim..salam sosis sakatat kesinlikle olmaz.
Canım bunlar zarardan ziyade sağlıklı bir gebelik geçirmek amaçlı hem senin için hem bebiş için. Kepekli makarna tüketebilirsin normal makarna hem fazla kilo almamış olursun hem sağlıklı beslenirsin

Canım bunlar zarardan ziyade sağlıklı bir gebelik geçirmek amaçlı hem senin için hem bebiş için. Kepekli makarna tüketebilirsin normal makarna hem fazla kilo almamış olursun hem sağlıklı beslenirsin
Kuzum zayıfım ondan tüketiyorum aksine 1 kilo vermişim..ara sıra makarnayla sanmıyorum bir şey olsun..çünkü bundan öncede kolanın kahvenin tadını bile unutmuşum mesela hamile kızlarımız en azından günde 1 defa kahve içiyorlar bana göre kahvede daha çok zarar var.

Benim de yine silikleşti kuzum dün akşam koyu Çıktı bugün tam 3 tane yaptım emin olamadım silikleşmiş bundan 2 gün öncede böyle oldu bende anlamadım gitti

Aynen yaptır canım. Bana aile hekimi bu değerler bu kadar düşükken hamile kalman zor zaten demişti. Demir ilacı yazmıştı. Ancak ben onu bir hafta kadar kullanabildim polip yaptı bende afedersin her tuvalete çıkmamda kan geliyordu hem de bayağı bi ve çok ağrı yapıyordu. Bıraktım ben de öyle olunca. Yarın başka versiyonları varsa onları rica edeceğim yazsınlar. Şurup tarzı olanlar da varmış.

İhmal etme canım tiroid değeri önemli. İlaçları düzenli kullanmakta önemli. Gebeliğe uygun mu tiroid ilacın?

.Kızlar sabah yazmıştım.bunu yaşayıp ta yumurtası büyüyen oldu mu acaba

ÖlücemKayısı yumurta neden canım kabız oluyorum mesela ben kaysı tüketicem yumurtada her sabah 2 tane yiyorum
Yumurtanın kıvamı için kullanırız canım biz onu duydun mu bilmiyorum ama kayısı ve yumurta demek istememiş yani az pişmiş yumurta olmayacak anlamında yazmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…