2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar moralim bayagı bi bozuk annem 3 yıl önce gögüs kanseri geçirdi şimdide agır zatüre oldu tomografide leke görüldü mm felan yazıyor lütfen dua ederseniz çok sevinirim cuma kontrolümüz var
Rabbim şifa versin Şafi şifalarından inşallah bişey çıkmıcak temiz çıkıcak Allah’ın izni ile

Hadi inşallah minnak haberi ver bize tutunsun annesine sağlıklı büyüsün sıpa anam daha doğmamış çocuğu sever olduk halimize bak
Bende öyle karnımı seviyorum devamlı geçen sene benimleydi çünkü bu ayda benimle olacak ama sağlıklı bir şekilde Allah nasip ederse

Sen de bendenmişsin canım. Benim de dünden beri belimde, dizlerimde, ayaklarımda geziniyor ağrılar. Bu ancak adetten önce olur dedim kestim umudu. Yarın dahiliye randevum vardı gideceğim inşallah. Ferririn ve d vitamini düşüklüğü var bende kronik. Çok düşünce ağrılar da çok artıyor. Belki hamile kalmayı da o önlüyordur. Bu tür ilaçlar kullanmayı düşünüyorum bir süre.

Ben bu sefer sıkı takipteyim hem ateşi de iyice kavrayım diye hem ateş hem ovu hem çörek otu kürü ama folik asit filan almıyorum takviyeleri bıraktım çok kilo yaptı
Folik asit dursaydı bari ateş programı da neden olmadıysa şaşırdım canım.İnşAllah testte pozitifleri görüp devam ederiz

Geçmiş olsun canım. Ihlamur iç sıcak, arkadaşım hamile ve doktoru ıhlamur önermiş. İçne biraz limon da sıkarsın birazcık bal da yumuşatır.
Sağol canım.Bende düşük riski hala devam etdiği için sıcak çaydan ve limondan uzağım..sadece bal yedim belki tuzla erik yelma yiyerim tuz yardım eder diye düşünüyorum

Folik asit dursaydı bari ateş programı da neden olmadıysa şaşırdım canım.İnşAllah testte pozitifleri görüp devam ederiz
Kayıt olmuştum daha önceden anlamadım sildim tekrar yükledim girdi bir kere sonra kurcuklarken bişey yaptım sanırım Çıktı bi daha girmedi başka e posta ile de kayıt olamadım kuzum başka indirdim bende oda ingiliççe çok anlıyorum ya ama biraz daha sade folik asit kilo aldırdı kuzum zaten ya içinde omega filan vardı yedim de yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…