2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ya ben üzüldüm şimdi Kalbimizde yaşayanlar listesi falan yok mu? Beni de ona ekle

Yok bebişim henüz doktorum. Sen izmir demi yaşıyordun?

Hamileliğin ilk zamanalrında kesinlikle tüketilmemeliymiş, düşüğü tetikliyormuş. Öyle yazıyor internette. Tarçın için ise kötğ bişi yok, akşam süte katııp için rahat uyursunuz diyo.
Zaten çok birşey yiyip içemiyorum ben. Çok şükür kusma yok ama herşey kokuyor. Et tavuk köfte süt yumurta hiçbiri yok ben de ama doktor sorun değil dedi. Meyve ye sen de dedi. Meyveden henüz tiksinmedim

Zaten çok birşey yiyip içemiyorum ben. Çok şükür kusma yok ama herşey kokuyor. Et tavuk köfte süt yumurta hiçbiri yok ben de ama doktor sorun değil dedi. Meyve ye sen de dedi. Meyveden henüz tiksinmedim
BEbeğim ne zaman başladı snein belirtiler tam olarak? Kendimi hazırlim
Bu arada benim 2 arkadaşım 3 ay sıkıntı çektiler. 3 ay sonra bir sabah sanki hiç bişi olmamış hamile değillermiş gibi tüm belirtileri yok olmuştu.

muayene etmemiş ki canım direkt yazmış antibiyotiği. muayene etse anlarım :)ben yanlış okumuşum vajinal muayene etmiş
Ay ben de dönüp mesajı okudum yanlış mı okudum diye tahlil yapmamış sadece
Yok bebişim henüz doktorum. Sen izmir demi yaşıyordun?
Evet canım Mehmet bal’a gidiyorum senin bebisin de bir bal bebeği olsun derim çok çok memnunum aşırı ilgili kibar telefonla da sürekli ulaşabilirsin.

Canım muayne ücreti nasıl? Doğumu da onda mı yapıcaksın? Doğum ücreti nasıl bir de?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…