2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Çok üzüldüm meleğim benim neden risk vardı sakıncası yoksa sorabilir miyim.. umarım tekrardan nasip olur Allah büyüktür..
Amin inşallah Ben engelli anneyim her gebelik riskli gececek ama bebegin de gelisimi geriden geliyordu..
Canım ne diyeyim bilemedim Rabbim hayırlısını versin , inşallah bekletmeden sağlıklısını verir... Üzüldüm...
Amin canim sağolasin..
Çok çok sağol canim Rabbim hayırlısıyla kucagina almayi nasip etsin inşallah
Çok üzüldüm.Rabbim tez zamanda sağlıklı bir bebiş nasib eder, dualarım sizinle..
Amin sağolasin Rabbim hayırlısıyla kucağına almayi nasip etsin inşallah..
Zor zamanlardan geçmişsin canım Allah o günleri bir daha yasatmasin inşallah Sabirli olmaya çalışıyorum Rabbim hakkimizda hayirlisini nasip etsin inşallah..

Kuzum benim eltimin ikizdi bir tanesi karnında büyümedi, hiçbir müdahale de edilmedi çok şükür diğer teki sağlıklı şekilde dogdu
İnşallah sende ikisi de sağlıklı büyür gelişir ama insan duymayınca olur mu acaba diyor böyle şeyler inan neler neler oluyor o nedenle demem o ki biz değiştirmeyeceğimiz şeyler için canımızı sıkmıyoruz, nasibinde varsa ikisi de sağlıkla büyüyüp gelişsin inşallah

İnşallah geç döllenme olmuştur canım, Rabbim sağlıkla kavuşmanızı nasip etsin ins.

Canım yaklaşık 6 ay önce aynı durumu bende yaşadım, benim de 8.haftaya kadar bebek gözükmedi sonra gözüktü ama çok küçük dendi haftaya kalmadan kalp atışı durdu kürtaj dendi

Benim toplam 3.kaybımdı doktor kürtaj olurken embriyo dan da genetik test için meteryal alalım dedi, genetik olarak incelendi ne doktorum, ne genetik bölümü neden söyleyemedi doktorum çok tatlı bir bayan nasibi yokmuş dedi sebepsiz bir düşük oldu hemen gebe kalmanda sıkıntı yok dedi

Zor ama rabbim verdi rabbim aldı diyelim, inşallah biz daha buralarda iken senin de tekrardan iyi haberlerini alırız, tekrardan çok geçmiş olsun

Hayırlı haberlerle gelirsin bir sonraki tahlillerinde inşallah Allah büyük kuzum

Canım banada dr yazdı bugün ama ilaç dediğime bakma ilaç değil içinde mineraller falan var iyi gelecek sana dedi. Bende hiç ilaç yanlısı değilim ama kullancam

Canım benim de aynı şekilde sari akintim oluyor. Hatta yumurtlama gununden beri bu akinti var. Çok nadir kesiliyor. Suyu çok içince sıkıntı yok. Ama ağrı kaşıntı yanma yok çok şükür. Doktorum da normal akintilar onlar dedi

Canım çok zor.. ama tekrar güçlenip kalkmak lazım.. allahım sana sabır güç versin.. ve en kısa zamanda sağlıklı bir evlat çok zor varlığına alışıp bi bebeği kaybetmek ama hayırlısı böylemiş demekten başka elden bişey gelmiyor

Allah razı olsun canım sağolasın öyle tabii Rabbim hakkimizda en dogru olalini verir deyip sabretmek gerekiyor
Öyle vala canım Allah hayırlısını nasip etsin ne diyelim

aynen canim ama.cok kisiye sordum yanma aci kaşinti yoksa normal diyorlar

idrar tahlili yapmadanmi verdi fitili canim

Canim.prilam dr konusunda cok pimpirik yaptm. kendi doktorum.kullan dedi guvenmedim. yetmedi kuzenim kadin dogum dr uzun yillardir. guvenle kullanabilirsn dedi. istifran yoksa 1 tane ic aksam dedi. bende ictim. 2 ayda toplam 3 kere kullandim. benim bulantilar azalmaya basladi cok sukur. ama kuzenim.her gun icebilirsin sikinti.olmaz demisti. yani kullan krndine eziyet etme. ama aksam 1 tane ic yatmadan. ertesi gun iyisen icme yani ben denedim oyle. ne zmn kotu olursan oyle ic

Benim de bulantılarım çok fena gidip yazdırsam mı prilam bilemiyorum ben de zararlıdır diye kullanmak istemiyorum
Normal hayatta bile ilaç kullanan biri değilim şimdi söz konusu bebek olunca ince eleyip sık dokuyor insan…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…