2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Geçmiş olsun benim bel ağrım yok ama yoğun kalça ağrım var, Dr kontrolünü bekliyorum sormak için. Bi de sizin galiba sat tarihinizden geri çıkmıştı ultrasonda haftası de mi benimki gibi. Tekrar gittiniz mi uyumlu hale geldi mi sonradan
Benim geç döllenme olduğu için bi fark çıkıyor evet ama gerilik yok dedi doktorum döllenme tarihiyle uyumlu benim.Başka biriyle karıştırdınız galiba 🌸

Bende yaşamıyorum şükür ama ne biliyim tuhaf geliyor , ilk çocuğun kız mı erkek miydi belki bahtil ama annem de erkek çocuğu bulandırmaz diyor ben pek inanmıyorum etrafımda çok var erkek olup bulanan
Külliyen yalan :KK70:, kızumda hamile olduğumu bilecek kadar kustum,. Oğlumda 5 ay ne yediysem kustum 😔😔😔 kızımda seftali aşermiştim. Oğlumda erik çıkana kadar limonu kabuğuyla yedim, erik çıkınca da kasa kasa erik yedim. Bunlara takılmayın canlar Rabbim sağlıklısını hayırlısını nasip etsin

günaydin kizlarr💙 bugün tam 10 haftalik olduk. ben idrar enfeksiyonu icin sabah saglik ocagina gittim yapmiyolarmis idrar tahlili. devlette dahiliye bakmaz gebesin diye dediler. e kadin dogumcuya da en erken 19unda randevu aldim. sizde sari akinti oluyor mu merak ediyorum. Suyu az ictigim zaman ve uzun saat aradan sonra wcye gittgmde idrardan sonra silince peceteye sari akinti geliyo ama yanma yok aci yok koku yok kaşıntım yok sadece bu akinti var. sizler de yasiyor musunuz?
Evet aynı durum bende de oluyo, suya dikkat edince azalıyor gibi sanki ama genel olarak var sarı tonda akıntım. En son iki hafta önce idrar tahlili yapmıştı Dr ama kontrole benim de daha çok var, enfeksiyon var mı bilmiyorum yani

günaydin kizlarr💙 bugün tam 10 haftalik olduk. ben idrar enfeksiyonu icin sabah saglik ocagina gittim yapmiyolarmis idrar tahlili. devlette dahiliye bakmaz gebesin diye dediler. e kadin dogumcuya da en erken 19unda randevu aldim. sizde sari akinti oluyor mu merak ediyorum. Suyu az ictigim zaman ve uzun saat aradan sonra wcye gittgmde idrardan sonra silince peceteye sari akinti geliyo ama yanma yok aci yok koku yok kaşıntım yok sadece bu akinti var. sizler de yasiyor musunuz?
Bende de oluyor canım normal ekstra bir şey olmadıgı sürece...

Selamün aleyküm kızları ben 12 Aralık'ta transfer oldum bugün doktora gittim önce karından baktı kese var bebek görünmüyor 5haftalkk gibi haftaya bakalım dedi sonra aşağıdan bakalım hocam dedim çok şükür bebek göründü bu defa 5+6 gibi bebek ama kesesi çok küçük 20m olması gerekirken 10 m kalp atışını duyabilir miyiz bakalım dedi duyduk çok şükür büyüyebilir de bebeği atabilirde gibi birşey söyledi ya tavrını sevmedim kendi klinigimi aradım oda beklediğimiz herşey var keseye takılmayın haftaya bı kontrole gidin sonra haberleselim ama doktoru değiştirin bence dedi ne yapacağımı ne düşüneceğimi bilmiyorum başına böyle birşey gelen var mı
Canım merhaba öncelikle çok erken gitmişsin. Ona rağmen görünmüş bebek 😊🧿 kesenin boyutu haftana göre gayet iyi 5+6 da 20 mm olması gerekmiyor ki.. 6+1de benim 10 mm di ve gayet normal. Ahh şu doktorlar yaa ne kadar gereksiz insanı korkutuyorlar. Kafana takcak hiçbişey yok canım. Neden bebeği atsın demiş onu da hiç anlamadım zaten🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

merhaba kizlar, bulantilariniz ne durumda ne zaman basladi? ben 6+3 deyim ve bir haftadir kokulara hassasiyetim var, hafifte gidalardan tiksinme var.
7+2 de başladı bugün 9+5 im ve canım yoğurt istiyor ,yiyorum .Bitince iki dakika sonra öğürmek istiyorum 🙁 yağ kokusu = ölüm gibi bişey oldu ama kimse ölmedi.kıyma kokusu asla tahammül edemiyorum.Ben ki hamile kalınca Türk kahvesini nasıl azaltacağım diyordum şimdi bazen kokusu içimi bulandırıyor 🤭

merhaba kızlar. 6+4teyim bugun ultrasona girdim. ultrasona göre 5+6 göründü. kalp atımı da var dedi. ama kesenin daha büyük olmasını beklerdik sat a göre dedi. düzenli adet görüyor musun diye sordu. evet dedim. geç döllenmeye pek ihtimal vermedi o yüzden. haftaya tekrar bakılacak kesedeki büyüme oranına göre haftasını yakalarsa sağlıklıdır. sağlıklı değilse ya kendiliğinden düşükle sonuçlanır yahut alınır ile sonuclandı muayene :KK43:

Bende yaşamıyorum şükür ama ne biliyim tuhaf geliyor , ilk çocuğun kız mı erkek miydi belki bahtil ama annem de erkek çocuğu bulandırmaz diyor ben pek inanmıyorum etrafımda çok var erkek olup bulanan
1 kızım var şuanda hamileyim kızımda o kadar rahattım ki herseyi yedim adetim geçene kadar bilmiyodum bile hamile olduğumu testte öğrendim 9 ayda hiç rahatsizlanmadim çok şükür bu hamileligimde 7. Haftaya girdi hassaslastim surekli bi rahatsızlık var üstümde her hamilelik bir değil

Canım merhaba öncelikle çok erken gitmişsin. Ona rağmen görünmüş bebek 😊🧿 kesenin boyutu haftana göre gayet iyi 5+6 da 20 mm olması gerekmiyor ki.. 6+1de benim 10 mm di ve gayet normal. Ahh şu doktorlar yaa ne kadar gereksiz insanı korkutuyorlar. Kafana takcak hiçbişey yok canım. Neden bebeği atsın demiş onu da hiç anlamadım zaten🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Kese yeteri kadar büyük olmazsa bebek büyümez içinde falan birşeyler söyledi kulaklarım uğulduyor o kadar zor sahip oldum ki emek emek çok üzüldüm böyle söyleyince kalp atışını duymak rahatlattı biraz şu kontrol geçsin kesinlike adım atmam bir daha

Birde 6+1 im ben şuan çok şükür

merhaba kızlar. 6+4teyim bugun ultrasona girdim. ultrasona göre 5+6 göründü. kalp atımı da var dedi. ama kesenin daha büyük olmasını beklerdik sat a göre dedi. düzenli adet görüyor musun diye sordu. evet dedim. geç döllenmeye pek ihtimal vermedi o yüzden. haftaya tekrar bakılacak kesedeki büyüme oranına göre haftasını yakalarsa sağlıklıdır. sağlıklı değilse ya kendiliğinden düşükle sonuçlanır yahut alınır ile sonuclandı muayene :KK43:
Bende 6+1 deyim bebeğin kalp atışını duydum çok şükür ama 5+6 dedi haftası bebeğin kesesi 20 m olması gerekirken 10 m dedi çok canımı sıktı ikimizin de durumu aynı gibi inşallah sağlıkla alırız bana bir hafta rapor verdi dinlen dedi haftaya cuma kontrol dedi

X