2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bende 8+5 teyim benimde mide bulantılarım çok kötü ne yesem bir saat sonra kalmıyor yerinde daha çok kokular beni kusturuyo koku hassasiyetinm çok attı inşallah geçer biran önce

Teyzelerrr merhabaaa✋🏼🐣bizde kontrolden yeni çıktık cok sukur duyduk yine kalp atışını şuan için guzel ılerlıyor dedi hafiften sekıllenıyor nasıll heyecanlandım yaaa şu kese yorumu yapanlar neredee🙈🤓

Eklentiler

• 11F3C0EE-BAB2-4143-B715-3BECFEB9FB55.jpeg
    11F3C0EE-BAB2-4143-B715-3BECFEB9FB55.jpeg
    94,7 KB · Görüntüleme: 82
Mide bulantısı olan kızçeler aranızda şu haftaya girince geçti diyen var mı acaba 8+0 olduk bugün geçen hafta epey bulantı geçti süreç
6. Haftam cok siddetli bulantiyla gecti 7. Haftamda 1 kez oldu bulantim yoktu sevindim. 8. Haftamda 2 dir sabah bulantisi yasiyorum. Artacak diye korkuyorum 🙄

Teyzelerrr merhabaaa✋🏼🐣bizde kontrolden yeni çıktık cok sukur duyduk yine kalp atışını şuan için guzel ılerlıyor dedi hafiften sekıllenıyor nasıll heyecanlandım yaaa şu kese yorumu yapanlar neredee🙈🤓
Maşallah kuzum 🥰 karından mi USG çekildi kese mm i kaç senin günüyle uyumlu mu bebek doktor bi şey dedi mi 😇

Kızlar ben bugün ilk kez dr a gittim. Sat a göre tam 7 haftalığım. Ama ultrasonda 5+6 çıktı ve sadece kese var bebek yok.şehir hast. Gittim buarada. Pek bir açıklama yapmadı dr, 10 gün sonra gel bebeği görmemiz lazım dedi. Geç döllenme olmasına pek imkan vermiyorum adetten sonra olmuştu sadece ilişki. Baya bi canım sıkıldı, haftasonu özele gidicem , içim rahat etmedi, ben geç gideyim dedim kalp atışı da duyarız gitmişken dedim sabrettim 8. Haftanın içine girene kadar ama karşılaştığım durum bu. Boş gebelik olabilir mi? Varikosel var eşimde o şekilde hamile kaldım benim bir rahatsızlığım yok, varikosel sperm dna sına zarar vermiş olabilir mi? Allahım aklıma herşey geliyor.. 😔
Eki Görüntüle 3186475
Hiç canını sıkıp üzülme canım bebeğini de strese sokma inşallah 10 gün sonra göreceksin ☺️ iyi düşünelim iyi olsun

Kızlar ben bugün ilk kez dr a gittim. Sat a göre tam 7 haftalığım. Ama ultrasonda 5+6 çıktı ve sadece kese var bebek yok.şehir hast. Gittim buarada. Pek bir açıklama yapmadı dr, 10 gün sonra gel bebeği görmemiz lazım dedi. Geç döllenme olmasına pek imkan vermiyorum adetten sonra olmuştu sadece ilişki. Baya bi canım sıkıldı, haftasonu özele gidicem , içim rahat etmedi, ben geç gideyim dedim kalp atışı da duyarız gitmişken dedim sabrettim 8. Haftanın içine girene kadar ama karşılaştığım durum bu. Boş gebelik olabilir mi? Varikosel var eşimde o şekilde hamile kaldım benim bir rahatsızlığım yok, varikosel sperm dna sına zarar vermiş olabilir mi? Allahım aklıma herşey geliyor.. 😔
Eki Görüntüle 3186475
Canım sperm vücutta bildiğim kadarıyla 3 gün canlı kalabiliyor, ilişki sonrası hemen döllenmemiş olabilir yumurtan. Kesenin boyutu kaç canım? Boş gebelik olucağını sanmıyorum sadece daha küçük, büyücek ve gelişcek bence annesi üzülme hiç sen görceksin allahın izniyle 10 gün sonra 🤲🏼🙈🥰

Eki Görüntüle 3186475

Merhabalar. Bende sizin gibi dusunup 6 + 6 da gittim doktora. Ve sadece kese gorebildik. Yolk sac ta olusmus dedi ama ortada bebek yoktu. 2 hafta sonra gene gel kalp atisi duyalim dedi. 2 hafta sonrasinda yani gecen cuma gittim 8 + 6 olmamiz gerekirken 7 + 3 ciktik ve kalp atisi duyduk. Gec dollenme olmus. Bu arada adet gecikmesinden hemen sonralari 3 4 gun boyunca negatif ickmisti idrar testik 5. Gun pozitif oldu. O sebeple gec dollenme diye bende dusunmustum. Ama iliski durumunu dusununce 1 tanesi haric hepsi yumurtlama zamani ve hemen oncesiydi. 1 tanesi de 10 gun sonrasiydi ama korunmaliydi 😁 yani ihtimal olarak bende onu ihtimal vermezdim. Anlamadim o noktada. Ayrica benim esimde de varikosel var ameliyat olmus yillar yillar once ben yokmusum gencmis. ❤ yani bence icinizi ferah tutun bende bos kesemi acaba falan dedim ama aslinda dusunsenizde dusunmeseniz de olacagina variyor. Bossa dolmuyor yani. Ben kendimi o sekilde akisa biraktim. 2 haftanin gecmesini sabirla bekledim. Baska doktora gitmedim dayanamayip vs. Tabi siz bilirsiniz ama zamani gelince yeterince buyuduklerinde gorunuyorlar 🥰

Eki Görüntüle 3186475
canım korkutma hıc kendını bende 5 hafta da gıttıgımde senın gıbı kese var bebek yok dedı 6.hhaftamda gıttıgımde sukur bebegımı gorup kalp atısını duyduk yanı 1 gun bıle gelısımınde cok etkılı cok hızlı buyuyup gelısıyor evham yapma olur mu duyacaksın ve goreceksın Allah ın ıznıyle

Hayırlısı olsun canım ben biraz stresliyimde geçen hafta kalp atışı biraz zayıf dediler ama yinede duyuldu şükür yarın kontrolüm var ister istemez düzelmişmidir diye evhamyapıyorum 🙄
tabi haklisiniz evhamlanmakta. ilk aylardan tutta bence sonuna kdr hamilelik bir stres yonetme.sureci. cok olumsuzluklara odaklanmadan atlatirsak bebis icinde bizim icinde mental acidan cok iyi olur canim💙

X