2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Boş yere üzme kendini ve bebisini canim,Allah'ın izniyle herşey cok güzel ilerleyecek sen yeter ki inan...benim doktorum devizi:"mucizelere inanın ve vazgeçmeyin "!
Ne güzel motive etmis.. benim ki de en kötüyü düsündürttü bana sag olsun.. insallah canim , ben 2 ocakta baska bi kadin doktoruna randevu almistim, bu tüp bebek yerinden bagimsiz onu beklicem simdi.. umarim o gün mucize olur

Hoşgeldin arkadaşım bende ikizlere hamileyim

Tamam benim heyecanim vardi da.. o kadar umutsuz konustu ki yoksa ben hazirdim yani kendimi keseyi görsem yeter diyordum.. bebegi görmeyi bekliyordu galiba doktorum.. ki kizimda da öyle olmustu o zaman baya erken görünmüstü bu sefer gecikti ama bence de aslinda olmucagi anlamina gelmiyo..

Yaa masallah ne kadar net gorunmus keseler sağlıkla dogsunlar da rabbim kolayligini verir burda cok kisinin hayali ikiz bebek

Canımm her bebis kendine özel, hepsi biricik. Bazilari erkenden gorunuyor bazilari annelerini korkutup kucuk sürprizler yapiyor tabi kendimizi her duruma hazirlamaliyiz ama pozitif düşünmeyi elden birakmayalim ve bence sonraki randevuna cok zaman var, o zamana kadar icin icini yer. Bir iki gün cok sey farkediyor bebeklerde. Daha erkene randevu alma sansim varsa ben olsam alirdim galiba.

Canım doğal yollami oldu

Tüp bebek merkezinde yok canim, her yer kapaniyor maalesef burda simdi noel dolayisiyla.. 2 ocakta var kadin doktorumda, tüp bebek merkezindeki taa 9unda o daha da gec.. ya da baska bir ihtimal daha var hastaneye gitmek. Onda da agrim var falan dersem öyle bakiyolar 2 ocakta 7+4 oluyor transfer tarihine göre, doktoruma göre de 7+2. 7. haftadan önce gitmem mantikli olur mu sence ?Evet cok haklisin canim her bebek kendine özel, belkii de bebegim süpriz yapicaktir buna inanmak istiyorum

Merhaba kızlar birşey sorucam sali günü dişim kırıldı bugun dr a gittim derdini anlatt dedi anlatırken disimi gösterdim daha tam bitmeden yat dedi hemen igne yapti röntgen yazdi gebelik var bende deyince neden soylemedin once dedi bir zararı olurmu iğnenin dedim inşallah olmaz dedi daha bebeğin varlığından şüphe duyarken birde iğne olayi oldu sizde ne olurki.... Ben nette okudum o iğnenin zararı yok yazıyordu

Disim zorluyordu ama agri yapıyordu soğuk suda limon da falan eksi yerken

Dualrim Seninle kuzum

Aslinda 7. hafta dogru sonuc icin en iyi zaman ama ben bekleyemezdim galiba bekleyebiliyorsan daha mantikli bitanem bir suru mucizeleri olan Allahim insallah bebegine can versin, saglik versin

Aslinda 7. hafta dogru sonuc icin en iyi zaman ama ben bekleyemezdim galiba bekleyebiliyorsan daha mantikli bitanem bir suru mucizeleri olan Allahim insallah bebegine can versin, saglik versin
Amin canim allah bin kere razi olsun her birinizden.. dualsriniz mucize yaratir ben cok inaniyorum hayirlisiyla bebegim benimle can bulcak biliyorum .. buna inanmak istiyorum.. beklicem canim ben bi 5 gün en azindan

Sagol canim duymayabilir ama karindan bebegi gordu kalp atisini gormedi gormesi gerekmiyormuydu bilmiyorum ya umudum yok

Güzel düşünün bence bende korkuyorum ama sonu guzel olacak kalp atışlarını bile duyduk 2 ayrı kese var dedi bana
Benim bir de kızım olduğu için nasıl başa çıkabilirim diye düşünüyorum bir de çok yoğun işte çalışıyorum izin bitikten sonra kim bakar nasıl olur bir ton soru işaretleri işte hakkımızda hayırlısı. Bir de doktor bana kesenin biri baya aşağıda düşebilir dedi sizde öyle bir sorun var mı biz daha kalp atışı duyamadımhaftaya dedi

Ben duydum canım kalp atisni bende sorun yok dedi

Böyle

Eklentiler

• IMG_20221223_185422.png
    435,9 KB · Görüntüleme: 55
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…