2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
cevaplariniz icin sagolun kizlar benim galiba baya erken baslamis sizlere gore. cumt doktorla konusuncada buraya yazarim belki ilerde birinizde yasarsiniz belli olmaz aman yasamayin insallah valla gun icinde insani cok etkiliyor cidden. bu arada hamilelik cidden tuhaf 3 gun once cok iyidim sonraki gunler hasta gibiyim yani gunu gunune tutmayan bir surec olarak devam ediyor benimki. insallah 2. uc aylik donemimizde musmutlu hamilelikler yasariz🍀🍀
Canım benimki senin kadar değil ama özellikle bugün birçok şeyin kokusuna hassasiyet başladı ofiste bir oraya bir buraya bayılıyorum hemen bisürü tuzlu çubuk kraker sipariş ettim biraz olsun bastırdı insanın hayatını çok etkiliyor gerçekten

Canım benimki senin kadar değil ama özellikle bugün birçok şeyin kokusuna hassasiyet başladı ofiste bir oraya bir buraya bayılıyorum hemen bisürü tuzlu çubuk kraker sipariş ettim biraz olsun bastırdı insanın hayatını çok etkiliyor gerçekten
aynen markete gitmek istemiyorum bende kokuyor sanki hersey:) ya sacma gelcek ama vallahi dogru diyorum. bugun yumusaticimin kokusu bile beni irite etti daha kullanmicam degistircem. halbuki sverek kullaniyodum🙄

Kızlar benim kasık ağrılarım şükür geçti ama, şu kemiğin arkası hala ateş değiyor gibi yanıyor içten içten... Böyle hisseden oluyor mu??
Benim tam 15.00 civarında fena halde uykum geliyor. Yürürken bacaklarım salınıyor o derece kötü bir uyku hali. Dün evden çalıştım uyudum bugün resmen zor geçti sarhoş gibiyimm 🥲🥲🥲

Sağlıkla gelsin ,huzur getirsin mutluluk getirsin ❤️ benim şimdi 6500lerde ama ben gidip 13 aralığa almışım randevuyu.İçim içimi yiyor bende bi görseydim 😀😀
Allah razı olsun ❤️ Hayırla görünecektir inşaallah içini ferah tut canım 😇🥰

O da mantıklıymış ama birkaç arkadaşım kullanıyor o anakucağını baya memnunlar müzik falan çalıyormuş kendi kendini sallıyormuş 😁

Aaa o da mantıklı elimden gelse Ocak sonrasına hiçbişey bırakmak istemiyorum zamlardan ama işte

Tebrik ederimmm darısı kalp atışlarına inşallah😍😍
Tabi ya herşeye atlamayacam ben sepete eklerim AVM'de de bakarım en uygun hangisi olursa artık 😍😍🤭

aynen markete gitmek istemiyorum bende kokuyor sanki hersey:) ya sacma gelcek ama vallahi dogru diyorum. bugun yumusaticimin kokusu bile beni irite etti daha kullanmicam degistircem. halbuki sverek kullaniyodum🙄
Yumuşatıcı konusunda beni uyarmışlardı en çok o oluyormuş Allah hepimizin yardımcısı olsun çok zor gerçekten evde olmayı o kadar isterdim ki işyeri gebeliğimi de bilmiyor sürekli neyin var diyorlar🙄
Benim tam 15.00 civarında fena halde uykum geliyor. Yürürken bacaklarım salınıyor o derece kötü bir uyku hali. Dün evden çalıştım uyudum bugün resmen zor geçti sarhoş gibiyimm 🥲🥲🥲
Ayyy az kaldı az hepimiz akşam yatış
Kızlar bugün tekrar gittim çok şükür keseyi gördük 🥰🥰🥰
Tebriklerrr darısı kalp atışına olsun inşallahh🥰🥰

Yumuşatıcı konusunda beni uyarmışlardı en çok o oluyormuş Allah hepimizin yardımcısı olsun çok zor gerçekten evde olmayı o kadar isterdim ki işyeri gebeliğimi de bilmiyor sürekli neyin var diyorlar🙄

Ayyy az kaldı az hepimiz akşam yatış

Tebriklerrr darısı kalp atışına olsun inşallahh🥰🥰
İnşallah canım benim amin

Sağlıkla gelsin ,huzur getirsin mutluluk getirsin ❤️ benim şimdi 6500lerde ama ben gidip 13 aralığa almışım randevuyu.İçim içimi yiyor bende bi görseydim 😀😀
Ben senin yerinde olsam yarın giderdim kesin görünür 😍
Ay sorma kızların altını aldım bugün bez sanki bütün evi kokutmus
Her şey kokuyor bana da 🤢

şöyle bir şey gördüm kullanışlı olurmuki bebek arabası puset araba koltuğu hepsi bir arada arştıran oldumu bana 3 ü 1 arada uygun geldi

Eklentiler

• 110000285274957.jpg
    110000285274957.jpg
    109,6 KB · Görüntüleme: 49
X