2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    322
Bende sordum organizasyonu çık pahalı kendim almaya başladım şimdiden makrome çadır falan ama yer belli değiş bizde de açık alan istiyorum en az 30 kişi oluruz pasta 4 bin tutuyor yandık bakalım nasıl yapcaz

Evet 1 tane bile yok 🤷🏻‍♀️

Gec çıkan daha mi zor mus bilmem bizim faha yeni ikincisi yırtıldı ucu göründü cok zor büyüyor ve bitiyor sinirden aglamakli hep
Bilmiyorum ki Şefika, bu ara ekstra bir huysuz ya bende dişi çıkacaktır diyorum (ki kulağını çekme kafasına arada vurma salya gibi diş çıkarma belirtileri tam kadro var) eşimde bu ne ya tüm dişlerini böyle zor mu çıkaracak diyor 😵‍💫

Bende sordum organizasyonu çık pahalı kendim almaya başladım şimdiden makrome çadır falan ama yer belli değiş bizde de açık alan istiyorum en az 30 kişi oluruz pasta 4 bin tutuyor yandık bakalım nasıl yapcaz
Oooo pasta 4 binn mii nasıl bi pasta oo yaa bende organızasyon sordum daa haketmeyeecek fiyatlar o paralarla kızımın ıhtıyaclarını alırım ona harcarım cok daha iyii diye dusundum . Pastayıda ben hallederim beelki güveniyorum okonuda

Evet 1 tane bile yok 🤷🏻‍♀️

Bilmiyorum ki Şefika, bu ara ekstra bir huysuz ya bende dişi çıkacaktır diyorum (ki kulağını çekme kafasına arada vurma salya gibi diş çıkarma belirtileri tam kadro var) eşimde bu ne ya tüm dişlerini böyle zor mu çıkaracak diyor 😵‍💫
Oyy benımkide cok erken cıkardı sanırım erkenıde geçide zor. Dişin her hAli zor bizim alt üstler tamamlandı tam sevındım ıkı gündur eli hep agzında kulagıylada oynuyor kızım bi mola ver dedım yaa yanlarmı kasınıyor artık anlayamadım vala

X