2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bende bugün erken gebelik testi alsam mı tekrar denesem kana kadar :KK43:
Yapman guzum evde test yapman onlar net değil☹️Hemşire bile söyledi bana kullandığın ilaçlar pozitifi bile gösterebilir sonucun negatif olabilir dedi…üzmeyin kendinizi…☹️☹️🤲🏻🤲🏻🤲🏻Dualarım sizinle…

Kızlar başladım yine estrofeme.. Ne kadar pozitif olmaya çalışsam da yine tek transfer olacak ya hiç umutlu hissedemiyorum kendimi 😔
Umudunu hiç kaybetme, her transfer bir şans :nazar: Sen umutsuz başlayınca olumsuz enerji veriyorsun kendine. Yapma canım, baştan başlamak zorunda da kalmadın. Çok şanslısın. Senin için vakti geldiyse, tekle de tutacaktır inşallah..

selam kızlar biliyosunuzki mayıs ilk transferim kimyasal olmuştu, ikinci transferim 9’unda🤩 Çok ümitli değilim ama ümidimi de kaybetmiyorum arada bir yerdeyim😂 Peşpeşe gelen pozitif haberler çok mutlu etti hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin iniallah🤩
Donmuşlar olunca baştan başlaman da gerekmedi. Çok büyük şans bu, ümidini kaybetme sakın. Bu ay senin de pozitif haberlerini duyacağız inşallah :dua:

Merhaba canım transferin hayırlı olsun benim de doğal transfer olmuştu pkos oldugum için 5 gün femara kullandım yumurta büyüsün diye transfere 5 gün kala da progestan kullandım onu herkes kullanıyor ona hala devam bir de sanırım tutun aya yardımcı olsun diye transfer gününden itibaren 48 saatte bir gonapeptly iğne yaptım 5 tane. Başka ilaç yok ☺️
Bana şimdilik ilaç vermedi canım sadece bunlara devam 17 si de ilk kontrol. Bu arada ilk denemem olacak daha önceden de 2 aşılamam ve yumurta takipleri var hiç gebelik oluşmadı ve benle yıllardır beraber yaşayan bir çikolata kistim var. Hamileyken Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım, yeni transfer olduysan da inşallah pozitif sonuç alırsın

Umudunu hiç kaybetme, her transfer bir şans :nazar: Sen umutsuz başlayınca olumsuz enerji veriyorsun kendine. Yapma canım, baştan başlamak zorunda da kalmadın. Çok şanslısın. Senin için vakti geldiyse, tekle de tutacaktır inşallah..
İnşallah tutar ve sağlıkla ilerler 🤲❤️ teşekkür ederim 🌺

Bence naçizane tavsiyem evde test yapma günü gelince kan testini wer…benim evde yaptığım test negatif çıktı ama pozitifi gördüm kan testinde…silik çizgi çıkan arkadaşların sonucu negatif çıktı demem o ki evde yapılan testler yanıltabiliyor onlara itibar edip üzmeyin kendinizi…inşallah sağlıkla pozitif çıkar sonucunuz…🤲🏻🤲🏻🫶🏻🫶🏻🌸🌸
Evde kaçıncı günler test yaptın kanda ne zaman pozitif gördün

Yapman guzum evde test yapman onlar net değil☹️Hemşire bile söyledi bana kullandığın ilaçlar pozitifi bile gösterebilir sonucun negatif olabilir dedi…üzmeyin kendinizi…☹️☹️🤲🏻🤲🏻🤲🏻Dualarım sizinle…
Bilmiyorum kendimi tutabilir miyim

kızlar günaydın, herkes histereskopi oldu mu acaba
Günaydın. Ben olmadım. Hatta öncesinde doğal bir gebelik oluştuğu için bana rahim filmi bile çekilmedi. Doktora dün sordum, artık bir rahme baksak mı tutunmaya engel bir durum var mıdır diye. Gerek yok dedi. Herhalde bir engel olsa ultrasonda az çok belli ediyor. Önceki doktorum da prof'tu, şimdi doktorum da. İkisi de gerek yok diyorsa var herhalde bir bildikleri :)

Kızlar günaydın. Takip edemedim bir süredir ama pozitifler var sanırım :) Pozitif olanların hepsine gebeliklerini sağlıkla tamamlamalarını ve kucaklarına almalarını diliyorum :dua:
Yeniden tedaviye başlayanlar da çok, inşallah bu sefer olumlu haberlerini bekliyoruz :KK200:
Ben dün gittim doktora. Önümüzdeki adetle prp yapacağız. Sonra da 1-2 ay bekleme süresinden sonra tekrar tedaviye başlayacağım. Moralimi toparladım, yolumu çizdim, şimdi ileri bakma zamanı.. :)
Embriyolog İdil Bozkurt'u takip ediyordum, yumurta kalitesi için beslenme ve takviye konularında önerilerde bulunuyor. Bu hafta sonu online bir eğitimi var. Ona katılacağım. Artık benim için yenilenme ve yeniden hazırlanma zamanı...

Bende denemek istiyorum ama negatiften korkuyorum en çokta adet olucam diye
Bugun kasık ağrım regl olcak gibi benim de adet yakınlaşıyor diye sanırım🤷🏼‍♀️ Aman bizden uzak olsun şimdilik 9ay ara verelim adet olmaya inş hamişliklr birlikte🤲🏻🥰

Yani yap diyemem çıkmazsa büyük üzüntü oluyor🤷🏼‍♀️

X