2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar selam, idrar kültürü sonucum temiz çıkmış doktor ona bakalım ona göre ilaç vericem demisdi.bende Banu çiftçi nin sitesinde okudum dün gece gebelikte lökosit bir miktar yükselir bu normal sayılır hemen antibiyotik kullanimina gerek yokdur, onemli olan idrar kültürü sonucudur diyordu.eger başına gelen olursa aklınızda olsun diye yazayım dedim 🤗

Evet şuan al zaten
Ama sonra doktoruna yazdır ilacı. Bence gece yatarken alınmadıkça, gün içinde alınan sanki etki etmiyormuş gibi
Denedim yani.

Sağlık ocağında gelınce attım bir tane
Midem suan cok kötü valla

Sanki ılkinde ben de bu kadar değildim gibi hatırlıyorum. Suan cok kötüyüm yahu

Ben de deneyeyim bakalım.
Zaten önceden de reflüden şüphelenirdim. Hassastı midem. Teşhisim yok tabi. Gitmemiştim doktora. Herhalde o da zorluyor beni. Bu gece de midemin kazıntısına uyandım. Kesin reflüdür bu.
Akşam yemekte çiğ soğan yersem gece hazmedemediğim için zorlar mesela..

Biraz geçince bir tane daha ilaç at istersen. Belki işe yarar.

Ben de deneyeyim bakalım.
Zaten önceden de reflüden şüphelenirdim. Hassastı midem. Teşhisim yok tabi. Gitmemiştim doktora. Herhalde o da zorluyor beni. Bu gece de midemin kazıntısına uyandım. Kesin reflüdür bu.
Akşam yemekte çiğ soğan yersem gece hazmedemediğim için zorlar mesela..

Biraz geçince bir tane daha ilaç at istersen. Belki işe yarar.
İlaç kullanımında en önemli şey
Geceden almaya başlamak. Ancak o sekilde birazda olsa ise yarıyor. Bugünüm berbat geçecek gibi

Günaydın kızlar :KK49:

Hep sezaryen konuşmuşsunuz hiç normal doğum yapmak isteyen yok mu aranızda benim gibi :KK53:

Ben ilk doğumu anormal bir normal doğum olarak yaptım. Bu doktora anlatırım ilerleyen zamanda. Bu seferkinde sezaryen derse hiç normal diye üstelemem..

İlk çocukta gözükaraydım. Hatta sancının çoğunu evde çektim. Sancım çokken de sakindim. Ama doğum sırasında... :işsiz:

Benim doktorum niye hiç tahlil istemiyor anlamadım. 🙈 Evet kim cinsiyet tahmini yapiyordu? 8+5olmus. 21mm ☺️

Eklentiler

• IMG_20211202_103550.jpg
    IMG_20211202_103550.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 57
Bende normal dogum istiyorum ama ne gösterir durum bilmem .
ilk dogumum olcak nasipse
benim de ilk doğum olacak kısmet olursa. ben de çok istiyorum normal doğum olmasını , doktorumda doğal doğum destekçisi. gül gibi anlaşacağız bence :KK45:
Ben ilk doğumu anormal bir normal doğum olarak yaptım. Bu doktora anlatırım ilerleyen zamanda. Bu seferkinde sezaryen derse hiç normal diye üstelemem..

İlk çocukta gözükaraydım. Hatta sancının çoğunu evde çektim. Sancım çokken de sakindim. Ama doğum sırasında... :işsiz:
kötü tecrübe olmus herhalde, en azından normal doğurabilmişsin benim arkadaşım son dakikaya kadar sancısını her seyini çekti sezaryene girmek zoruna kaldı.
Ben almayayım
Alana da mani olmayayım :KK8:
sen banko o zaman desene :dondurma:

Nasılsınız kızlarr sürekli takipteyim ama yazmyrm konunuzu bölmym diye 😂 bende gecen cumartesi doktora gttim 7+0 da kalp atışını gördü ama duyamadık tutturamadı bitrlü 2 sn falan duyduk sadece alttan bakalım istersen ama sorun yok gayet normal dedi bende baktrmadm alttan ama şmdi hep aklım orda duyulmaması sıkıntı mı sizce Bi sorun olur mu

X