2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yok canim cok sukur kanama yok ama kasikta belirgin agri olmaya basladi bende korktum gittim iyki gitmisim darbe durumundada uyusmazlik ignesi vurulmak zorunluymus ciddimi sanadami 7+4 dedi yanls anlama bu icimi rahatlatti biraz cnku geride veya ilerde olmasi aslnda normal bisi benim oglumda bi giderdm bi hafta geride bi giderdim iki hafta onde bu gayet normal cihazdan cihaza degisiyor ama ben ilerde giderken birden geride cikinca dedimki kesin darbeden dolayi bi sknti oldu cnku oglum cok kotu vurdu 3.5 yasinda daha ben cok kotu oldm ama o bendende kotu oldu agladi beni o halde gorunce travma olmasin diye toparladim kendml hemen o an gecistrdm ama sonra kasik agrilari olnca cok korktum neyse ya kesin cihazdan ve doktor ilgi alakasizligindan diye dusunuyorum 10 aralkta ozele gidince anlayacgm zaten..

Ah degilmi bende oyle dusunuyorm acelen olablr ama karsinda endiseli bi anne var biraz dikkatli bak yani dmi yok saka gbi yatmamla kalkmam bir oldu devlette ilk kez boyle ilgisiz bir dr denk geldm

Ah degilmi bende oyle dusunuyorm acelen olablr ama karsinda endiseli bi anne var biraz dikkatli bak yani dmi yok saka gbi yatmamla kalkmam bir oldu devlette ilk kez boyle ilgisiz bir dr denk geldm
Yok yani eminim. Ölçüm azcık oynasa hafta oynuyor. Ben aynı günde hem özel hem devlette 1 hafta farklı ölçüm aldim ilk oğlumda. Sen kanama vs olmadıkça rahat ol bebekte iyiymiş çok şükür.

Aynen kesinlikle cihazdan rahatla tabikide, devlette emin ol banada 30 saniye sürmedi kalp atışını bile dinletmedi iyi iyi dediler bi sorun yok dediler kaldırdılar, ultrason ekranına kendim zorla baktım görmek için. Özelde daha güzel ilgileniyolar eminim 10 aralıkda güzel çıkıcak herşey .. en azından ayrıntılı bakıyolar için rahatlıyo oğluşa söyle yaramazlıklar yapmasın öyle otursun kardeşine vurmasın şimdiden

Cvp için teşekkür ederim peki bu kanama ne kadar zamanda durdu bana fitil ve iğne verdi doktorum inşallah faydası olur
Kanamam kesildi çok uzun sürmedi ama lekelenmeler uzun sürdü.benim 12 haftalık oluncaya kadar ara ara hep lekelenmem devam etti.birde kanamam olduğu için fitili yutmami istemisti kanamam olduğu için rahimde emilmez rahat dedi.

Hiç canını sıkma o ölçümler o kadar oynuyorki. Bazen bizim endişelerimiz dr lara saçma geliyor, bende buna sinir oluyorum. Bak kalp atşını da görmüş, sıkıntı yok, bir sonraki muayenede göreceksin herşey yolunda

sorma abi dayağı yemek için çok erken ama işte oglum balik burcu cok nazli nazik duygusal bi cocuk aslnda dogunca kendisi dokunmayi birak baskasina bile elletmez diye dusunuyorum :)

Kizlar bugun sorunlu disimi cektirdim ve asla uyusmadi disim mahvoldum. Megerse kokunde kist olusmus apse varmis hamile oldugum icin anestezi hafifti. Bagira bagira cektiler. Parol iciyorum ama yine de kendimde degilim. Ins bebekte sorun olmaz ama dr olmaz diye telkin etti cok ve tabiki yine ozelde cektirdim cunku devlette randevu yok acayip sinir oluyorum bu durumlara. Allah hepimize yardim etsin bu pahalilikta.

sorma abi dayağı yemek için çok erken ama işte oglum balik burcu cok nazli nazik duygusal bi cocuk aslnda dogunca kendisi dokunmayi birak baskasina bile elletmez diye dusunuyorum :)
Valla bebiş abi dayağını şimdiden yedi ilerde söyler gülersiniz aynen balıkda çok duygusal olur yaa inşallah hemen alışırlar minnoşlar kıyamma yaa

Çok geçmiş olsun canım

Vajinal mi normal mi konuyu değiştirelim karindansa erkek sanki
Hic vajinal muayene olmadm cnm karindan :) saglikli olsn kiz cok istiyordm ama artk diyorumki rabbim sen saglikli ver cinsiyeti her ne olursa olsun sevinmeyen namert olsnn be saglik oyle onemliki gerisi bos cidden

Geçmiş olsun, çok zor olmuştur eminimama en azından geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…