2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende ekleteceğim ama 2 gün sonra doktora gideceğim .Kaç haftalık olduğumu öğrendikten sonra sizi eklesem olur mu ?

Korkmayın bende yaşıyorum. Allah'ın izniyle yerleşme kanaması ya da devir daim kanaması olabiliyor. Gittiniz mi Dr a ne dedi Güzel haberlerle gelin inşallah
İyi akşamlar hayırlı olsun öncelikle sağlıkla gelsinler inş tüm minikler forumu okurken sizin yazınıza denk geldim. Bugün çok zor bir gün geçirdim. Yerleşme kanaması nasıldır normal olan.? ben bugün öğlenden beri hafif gelen bir kanama yaşıyorum dr iki gün sonra değerime bakacak, korkuttular beni açıkçası, tam da aydınlatmadılar, şaşırmış durumda beklemedeyim.

Benim regl dönemlerimde hep köklü sivilce cıkar bir tane ve cenemde ogluma hamile oldugumu ögrendim yüzümde asla sivilce cıkmadı 9 ay hatta sonrasında adet döngüm gelene kadar bu sivilce teorisi gerckse eger bundada yüzümde ergenlğimde bile sivilce cıkmamıs yerlerde sivilce cıkıyor irili ufaklı birde ekşi tatli olayı düpeduz yalan bence oglumda ekşiye agzımın suyu akardı ilk aserdgm sey erik hatta esimle alıp tarttırıp kasya gidene kadar birsürü yemistim kornison salata kavanoz kavanoz alrdm abur cubur gbı yerdim normalde tatlı hatta çikolata aşıgı biriykenn ekşiden baska bisi gecmezdi aklmdan ama erkekti cinsiyeti

Benimde canım çok tatlı çekiyor.çikolatalı yiyecekler.Dayanamıyorum şeker hastasıyım dişimde problemli Hiç bir problem olmasa çikolatanın içine düşerdim.Hevesimi kesemiyorum kayısı hurma şu bu yesemde(

Bende o durumdayım.Canım istemese bile su içiyorum ,lifli gıdalar yiyorum faydası olsun diye pek olmuyor.Göbek yapıyor birde kilo bu kabızlık ne olacak bilmiyorum((
Bi yerden sonra su da içesim gelmiyor benim midem almıyor canım , inşallah fazla sürmez bu durum

Kızlar mide bulantısı beni artık çok kötü etkiliyor.Bugün kaç defa öğürdüm kendimi tutuyorum kusmamak için.Ne iyi geliyor? Doktor kontrolünde kullandığınız bir ilaç var mı?
Bulantıdan mahfolanlar derneğine hoş geldin.
Harap halimiz
Günlük yaşantıyı aşırı etkiliyor.

Tabii bazı şanslı kişiler hariç.

Biri bir post açmış " hamile olupta belirtisi olmayanlar" diye
Umarım hayattaki şanslarını orada kullanmamışlardır
O denli bulunmaz nimet yani benim için

Bencede belirtisiz hamilelik çok büyük bir şans ilk gebelikte bende öyleydim bunda da şu baş agrısı cıkana kadar pekte birseyim yoktu belki buda gecicidir son aylarda oluyor birde migde yanması ve bebek buyudu icin kaburgalara baskı uyutmuyor gece sabaha kadar gezerdm evde onlrda belirti degl zatan olması gerekn maalesf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…