2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet şişer
Çünkü dün benim de oldu. Hemen koltuğa geçip ayaklarımı uzattım birbirlerinden farklıydılar

Kanama, dayanılmaz ağrı, bebek hareketini hissetmeme ve su gelirse şuda kanama yeşillik ya da renk farkı varsa hemen gitmek gerekiyor. Onun dışında evde çekmek niyetim bir süre.

Benim elim öyle
Sağı kullandığım için sağ hep daha fazla şiş

Kanama, dayanılmaz ağrı, bebek hareketini hissetmeme ve su gelirse şuda kanama yeşillik ya da renk farkı varsa hemen gitmek gerekiyor. Onun dışında evde çekmek niyetim bir süre.

Disipline Girmis BirKadin suyun gelirse ya da kanama olursa direkt gideceksin mecbur ama sancılar adet sancısı gibi başlar ve bir anda artmaz biraz evde oyalanabilirsin yine de son dakikayı beklememek lazım
Of ben kesin dayanamam he

Yani niyetim bir duş alıp yavaştan çıkmak, çok da beklemek istemiyorum açıkçası riske atmamak adına

Benimde sabah kalkınca sol elim acayip şiş sorma iniyor 1 saat içinde. Genelde sola yattığım için bence

Of ben kesin dayanamam he

Yani niyetim bir duş alıp yavaştan çıkmak, çok da beklemek istemiyorum açıkçası riske atmamak adına
İlk doğum asla hemen olmaz duş vs için vakit olur. Açıklık kontrolü çok sık yapmadı benim doktorum saat başı ortalama oda normal zaten, 5 6 cm sonrası hiç hissedilmiyor zaten.

Ben yine ağladım ve hep ağlayacağım açıklık bakarken
Ayy niye öyle dedin şimdii biz başına ne geleceğini bilmeyenler masumlar korkar hiç unutmuyorum bekarken jinekologa gitmiştim sıra beklerken yanımda hamile bir kadın ve akrabası vardı. Akrabası hamile kadını hem beni öyle bir korkutmuştu ki çatı muayenesi ile alakalı her çatı dendiğinde o geliyor aklıma umarım abartmıştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…