2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ediyorum canım sekerede yine dikkat zaten bakalım hayırlısı valla artık, her doktor farklı düşüncede farklı görüşte önceki iri bebek sezeryan olabir demisdi bu böyle dedi.bende 4 üzeri diye biliyordum ama anlamadım tam yani herkes farklı konuşuyor son ana kadar mechule giden bir yoldayım buda beni germeye basladi malesef dünden beri 😐

Normal dogum olacaklar olarak hepimiz mechule gidiyoruz canım. 😊 her an herşey değisebilir. En doğrusu en hayırlısını isteyelim.

Aras kargo bana da en son geliyor. Sistemleri öyleymiş.yetısmeyınce geldik bulamadık yazıyorlar
Ama ertesi gün dağıtıma çıkarıyorlar. Öyle yazıp insani ne geriyorsunuz 😀ertesi güne kaldı yazsanıza😂

Bu arada mesaj geliyor artık. Bugün kargonuz gelecek evde mısınız ?diye. Saat belirtiliyor bir de.
Evet sonra biraz düzelttiler. Simdi de mng bi acayip aramaz sormaz evde degilsem kapıya birakip kaçıyor resmen 🤣

Normal dogum olacaklar olarak hepimiz mechule gidiyoruz canım. 😊 her an herşey değisebilir. En doğrusu en hayırlısını isteyelim.
Öyle canım hep onun için dua ediyorum hayırlısı neyse o olsun inşallah hakkımızda hepimizin 🤲kötü senaryoları hiç yasamayalim 🌺

Kasinti yok bende hafif beyazimsi sulu akintim var arada icinde sumuk gibi parcaciklar oluyor idrar tahlili temiz demekki normal zaten doktor agrilar ve bulanti icin yapti ben akintiyi soylrmrmistim agrilarin doguma hazirlik oldugunu dusunuyorum ama yinede aklinda kalmasin diyerek yapmisti hakliymis
Ben de var o akinti hatta gecen hafta topikte yana döne suyum mu ki deyip durdum baya kafa ütüledim. Doktora söyledim persembe günü akintı normal beyazsa olur dedi. Suyun gayet normal sen kafada fena kurmussun dedi. Benim de kaşıntı yok bu arada.

Acenteler tırtttt , bişey bildikleri yok .
Çünkü kasko, trafik ve dasktan başka istek yok .
Haliyle güncelleyemiyorlar kendilerini .
Genel merkezleri aramaya başlayacağım ben yarın tek tek ..
Bizimle de paylaşır mısın? Sadece yenidoğan olmuyor sanırım. Muhtemelen anne bebek fiyatı verirler.

Evet çok küçük ya kıyamadım 🥰 hem kendi doktorum hem onun doktoru devam edebilirsin dedi bi sorun yaşamadık çok şükür 🙏
Annemler çok baskı yaptı kes artık ne zaman keseceksin diye bu gün yarın diyerek atlattım onları şimdi pes ettiler 😂
Az kaldi aynen dedigin gibi sonuna geldik ☺️
Dogunca napicaksin ikisini idar3 edebilecekmisin ,bu konudada baskilar olur artik 🤷‍♀️

Normal doğum bekleyenler 🤗

Ben normal istiyorum ama hem bebek makat geliş hem de kan sulandırıcı kullanırken normal doğum olur mu konusunu dr umla konuşmadım

Bende normali bekliyorum✋🏻

fbtl fbtl
Anteplililili Anteplililili
SevimliKedii SevimliKedii
Amelia pond Amelia pond
R RabiaIslam
Y Yolcu4069

Var mı arttıran? Bu mesajı favorilere ekleyeceğim bakalım kim önce doğuracak 🫣🤭

Son düzenleme:
X