2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Folat değeri yüksek olan var mı? Sağlık ocağının tahliline göre folat değerim son bir ayda biraz yükselmiş ve üst sınırı aşmış. Folat içeren decavit kullanıyorum sadece.

4-5 kişi aldık galiba iyi ki görmüşüm Etiketleri nasıl yapacaksınız?
Aynen nasil etiket yaoilacak ben de mi alsam diyrm da az kalri zamani sanirim hemen karar vermeliyim
Pinterestten istediğim tasarımlardan bulup birleştirip üstüne bebegin ismini yazdım. Baskicilardan ya da bazı kırtasiyelerden kendinden yapışkanlı çıktı veriyorlar direk .

Ben bayadir araştırıyorum ama genel olarak daha netleştiremedim. Ama Morkahve in dediği gibi 14.gun sigorta yapılıyormuş bebeğe . Ben dün acıbadem sigortadan kendim için fiyat aldım %20 ödemesini yapacağım sigorta (ayakta 7 bin yatarak sınırsız) 8400 dedi ve zam gelecek dedi.
Arkadaşımin bebeği 3 aylık onlarda birkaç fiyat aldılar ortalama 7 bin vermişler fiyat onada. Ama sigortadan sigortaya değişiyor tabi , neleri kapsadığı önemli

Ben geldim sanci yok acilma yok rahim agzinda yumusama yok bu karilar yuzunden 40. Haftaya kaldim valla oglusum 3200 kg olmus bebek hareketleri iyi idrat verdim enfeksiyon icin baklm yarin cikcak sonuc
Maşallah Minicik fare gibi doguracagim dedin dedin bak ne oldu. 4 kiloya yakın doğacak bu gidişle

Tabii taramayı sağlık bakanlığı yaptığı için özel devlet farketmez. Bundan para alınmaz. Zaten doğum fiyatına da dahil etmişlerdir. Sağlık ocağında da alsalar kanı aynı kaba gönderecekler tarama için. Hastane olmasa da olur yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…