2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Anammm hadi gozun aydın Bu bebekler beklemicek

Hastane şans işi canım ve malesef devletlerin çoğu böyle. Buradaki eski devlet hastanesinde hasta bakıcı lavman yapıp sonda takıyordu başka bir şey için ameliyat olmuştum tokatlayarak ayılttılar beni hayvan gibi davrandılar çok pisti her yer ve nst ye normal doğum yapanlarla birlikte giriyorduk yanımızda belden aşağısı çıplak sancı çekiyorlardı dedim asla doğurmam burada özele kaçtım iki kızımı da özelde doğurdum ama şimdi özel bu duruma gelmiş malesef baştan oraya başladım dr ların terslemeleri sürekli para almak için test vs istemeleri ortamın pis olması yeni devlet hastanesine yöneltti beni bir çok tanıdığım hatta dr eşleri bile oraya yöneldi memnunuz şimdilik bakalım he dört dörtlük mü değil ama her yerde çıkıyor bir lanet insan malesef inşallah doğumda memnun kalırız hayırlısıyla sağsağlim kurtulalım da otel lüksü yaşamayı falan beklemiyorum parayı da gözden çıkardığım için gerekirse hemşireleri doktoru göreceğiz artık. Buranın özeli diğer şehirlerin özelleri gibi olsa mesela ihtiyacım olduğunda sizler gibi dr.uma yazabilsem veya dört boyutlu ultrasonu olsa falan tamam ama devletten hiçbir farkı yok o yüzden değmiyor. Çok zengin olanlar başka şehirlere gidip geliyorlar o da bana her ay muayenesi yol parası yeme içmesi 2 bine çıkar acil bir durumda hemen hastaneye koşmakta mesele çocuklarımla doğuma gitmek mesele falan o da zor yani. Devletten yararlanmak en büyük hakkımızken mecburen özellere yöneliyoruz oraları zengin ediyoruz işte...

Şok içinde okudum. Büyüksehirlerde şartlar daha iyi ama daha küçük yerler böyle demek. Dediğin gibi biraz görürsen iyi davranırlar artık tek çözüm o. Çok çok üzüldüm ama, sen bir şekilde halledersin ama imkanı olmayan ne yapsın.

Yazdıklarında a da in z ye katılıyorum en cokta devlette dogurmak ımkanlardan yararlanmak hakkımız bızı ozele ıtenler utansn zaten onun ıcn nekdr az dogurtsak kar dıyolar herlde ..ınsAllah cok guzel gecer dogumun guzel ınsanlarla karsılasalm çoook amiiin benmde hastanem özel ama bu topikteki en ucuz hastane sanrm ıstanbulda olmasna ragmen sahsen bende oyle 5 bın ve ustu ucretler odeyemem ucuz dıye gıdebılıyorum zam yemessem ınsAllah keske devlet ıyı olsydıda orda dogursydm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…