2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Beta hcg ye baktım 6 haftanın içinde olabilirsin normalde altı haftalıkken kesenin olduğunu söyler ama bebek hakkında pek birşey söylemez.Sen içini rahat tut güzel haberler alırsın 🙏 erken olabilir 🤔
İki tane kese gördük net bir şekilde çok şükür

Ay

Ayy canım al bendende o kadar ne zor işmiş bu iş hem kiyamiyorsun hem karnindakine için gidiyor hem biz yipraniyoruz nasil olcak bilmiyom bende ben eskiye gore azaltabildim sadece uykusu gelince emmek istiyo artik ama buda aliskanlik olcak🤷‍♀️
Canım ben bugun istikrarlı şekilde başladım aglasada vermeyecegim benim için cok zor oluyor

Şimdi gördüm bu mesajı çok sevindim gözün aydın. Demek değer o yüzden o kadar yükselmis🥰🥰🥰 sağlıkla gelsinler ne çok ikiz var bu grupta🤭😍
Evet çok şüküüür, az kalsın başka bir doktor ameliyata alıyordu beni nerdeyse dış gebelik diye. Gittiğimde net ikiz kese gördük hatta bir kese daha gördük ama o şüpheli bakalım cuma günü netleşir :)))

Evet çok şüküüür, az kalsın başka bir doktor ameliyata alıyordu beni nerdeyse dış gebelik diye. Gittiğimde net ikiz kese gördük hatta bir kese daha gördük ama o şüpheli bakalım cuma günü netleşir :))
Hayırlısı olsun canımm ne cok artıyor ikiz bebişler ya bu sene ikiz senesi mi yoksa 😂 bide üçüz ihtimali de var sanırım Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🙏 bu arada bende bugün 6+2 yim cumartesi randevum var merak ediyorum cok bende Bi ikiz haberi ile geliyomuşum 🤪😂

Evet çok şüküüür, az kalsın başka bir doktor ameliyata alıyordu beni nerdeyse dış gebelik diye. Gittiğimde net ikiz kese gördük hatta bir kese daha gördük ama o şüpheli bakalım cuma günü netleşir :)))
Canımm benimmm hayırlı uğurlu olsun o kadar sevindim ki anlatamam. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin🙏🏻 Bilhassa girdim baktım sana bugün doktora gidecektik ikimiz de. Ben de gittim, 5+2’ymiş kese göründü ama bebek için erken dedi, haftaya tekrar çağırdı. Ekliyorum hatta ultrason resmini ( karından bakarken çekti bunu)

Eklentiler

• EE4D667E-C493-4A10-B579-519A3DD24777.jpeg
    EE4D667E-C493-4A10-B579-519A3DD24777.jpeg
    67,2 KB · Görüntüleme: 57
X