2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
2 yaşını geçti hala ben öyleyim hiçbir yere onsuz gitmiyorum gidersem de hemen dönerim hep aklım kızımda oluyor zevk alamıyorum hiçbir aktivite den asırı düşkünüm bebelerime cok ask😍😍 bazı arkadaşlarım cok rahat geliyor o yüzden bana imrensemde onlar gibi olamıyorum
Hele gel bi sarılaakk bacim biz:KK19::anne:

Hayirli geceler herkese. Ben emzirme atleti ariyorum ama gögüs kısmı sütyen gibi böyle süngerli olsun istiyorum. Ama sütyen kısmı ac kapa olacak böylece ayriyeten sütyen takmadan direk onu giysem sütyen atlet bir olsa diyorum. Düzgün bildginiz marka link site var mı bildginiz? Atletin kullanışlılığı veya dikkat edilmesi gerekenler hakkında Önerilere de açığım.

Son düzenleme:
Hayirli geceler herkese. Ben emzirme atleti ariyorum ama gögüs kısmı sütyen gibi böyle süngerli olsun istiyorum. Ama sütyen kısmı ac kapa olacak böylece ayriyeten sütyen takmadan direk onu giysem sütyen atlet bir olsa diyorum. Düzgün bildginiz marka link site var mı bildginiz? Atletin kullanışlılığı veya dikkat edilmesi gerekenler hakkında Önerilere de açığım.
Ben ilk hamileliğimde almıştım ama içi süngerli değil. Şimdi de onları giyiyorum. Ama alalı o kadar çok olmuş ki bakayım markasina

Normal degilim galiba ben ,benim gibi olan cikmadi bi tanee püü sizee:KK12::63:
Benim de kızım 20 aylık valla ben bırakıp çıkıyorum 🤭😂 babası babaannesi ananesi hangisini yakalarsam 🤭 annem benden daha beter nasıl bırakıyosun diye söylenir 🤭😂 yani çocuğunu özlüyosun ama vicdan yapamıyorum açıkcası benim buna çok ihtiyacım var. Zaten çalışmıyorum sürekli beraberiz 😂 Hem büyüdüğünde de o beni bırakıp çıkacak 😂😂 mesela çarşamba şeker yüklemesi yaptırıcam ve biz ilçede oturuyoruz. Hemen planı yaptık eşimle sonrasına kahvaltı başbaşa bir gezme oh mis sefam olsun 🤭😂 akşama anca döneriz

Benim de kızım 20 aylık valla ben bırakıp çıkıyorum 🤭😂 babası babaannesi ananesi hangisini yakalarsam 🤭 annem benden daha beter nasıl bırakıyosun diye söylenir 🤭😂 yani çocuğunu özlüyosun ama vicdan yapamıyorum açıkcası benim buna çok ihtiyacım var. Zaten çalışmıyorum sürekli beraberiz 😂 Hem büyüdüğünde de o beni bırakıp çıkacak 😂😂 mesela çarşamba şeker yüklemesi yaptırıcam ve biz ilçede oturuyoruz. Hemen planı yaptık eşimle sonrasına kahvaltı başbaşa bir gezme oh mis sefam olsun 🤭😂 akşama anca döneriz
Ben gidiyommm:ruh::ruh:

Özel Sağlık Sigortası olan arkadaşların Şeker Yüklemesini sigorta şirketiniz karşıladı mı acaba ?
Canım merhaba nasılsın?😊Yazını gördüm sormak istedim sen şeker yüklemesi yaptıracak mısın ben çok kararsız kaldım kimi doktorlar öneriyor kimisi önermiyor kafam karıştı iyice

Bide birsey diyeceğim, şimdi benim bebeler hareketli baya baya bir yere gitsek onlarla ilgilenmekten kendimi anlamıyorum bazen, sakin olsalar fikrim degisirmiydi bilmiyorum yani😅 böyle olunca durum benimde ihtiyacım var bırakmaya. Zaten gelebilecekleri heryere benimle geliyorlar. Onun dışında çocuksuz olmak duygusu güzel yani😅bide çalışma durumum ikisinde de geç oldu zaten 2.5 yıl nerdeyse beraberiz her an. Arada kendime zaman kalsin😁

Bende ilkinden kalan var içi süngerli değil ince penye. İçi kalın olması lazım yoksa uçları belli oluyor.
Kullandığım zaman göğüs kalkanı falan oluyordu o kamufle ediyordu. Sonra da normal sütyene geçmişim demekki. Üstten çıkarıveriyorsun direk alışınca 😂

Bide birsey diyeceğim, şimdi benim bebeler hareketli baya baya bir yere gitsek onlarla ilgilenmekten kendimi anlamıyorum bazen, sakin olsalar fikrim degisirmiydi bilmiyorum yani😅 böyle olunca durum benimde ihtiyacım var bırakmaya. Zaten gelebilecekleri heryere benimle geliyorlar. Onun dışında çocuksuz olmak duygusu güzel yani😅bide çalışma durumum ikisinde de geç oldu zaten 2.5 yıl nerdeyse beraberiz her an. Arada kendime zaman kalsin😁
Yani bende senin gibi düşünüyorum.😀 Bende bir tane var ama çok hareketli. Dedgin gibi her yere götürdüm. İş yerime bile götürdüm bazen. Ama bazen yanlız olmak istiyorum.🙈 Kendime de zaman ayırmak lazim. Hani uçaklarda maskeyi once kendinize sonra çocuğunuza kuralı var ya aynı onun gibi. Anne kendine nefes alanı açacak ki çocukla ilgilenecek mecali olsun.☺️

Merhabalar aranızda 24 haftalık hamileligi geçmiş memur arkadaşlar var mı idari izin hakkı devam ediyor mu ayrılabildiniz mi merak ediyorum
24+0 da durum bildirir raporu alıp kurumunuza götürüyorsunuz yazacağınız şu şu tarihli genelge kapsamında idari izini kullanmak istiyorum gibi bir dilekçeyle birlikte. Ben geçen hafta başladım izne hala devam ediyor yani. Benim de merak ettiğim 32. Haftada çalışabilir raporuyla işe dönüp doğum öncesi izinleri sonraya aktarabiliyor muyuz bu idari izni kullanınca.

Günaydın kızlar :kahve:

Bu bime gelecek ürünleri inceledim cam rende ek gıda döneminde gerekli bir şey mi e bebekte de görmüştüm.. Bir de silikon önlük diğer önlüklerden farkı ne ki?? Daha mı pratik temizlik açısından heralde dimi?

Günaydın hanımlar ❤️
Hava bugün İzmir de 20°C miş nasıl keyfim yerinde anlatamam 😍
Artık bahar gelmeden yaz gelecek diye düşünmeye başlamıştım 🌻
Günaydın dünde harikaydı bugünde öyle
Benimkiler antrenman a gitti açtım kapı pencere mis gibi
Onlar öğlenden sonra dönünce de yakında park var oraya çıkacağız

X