2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar civilde güzel bir indirim var 5 li çıtçıtlı bodyler 50 tl tulumlar takımlar 25-35 e neler var ben morhipodan girdim başka markalardan da yine doldurdum şuursuzca🙄 Neyse gelsinler de beğenmediklerimi iade ederim. Genelde tulum alıyorum daha pratik geliyor bana alt üst takımlarda üstü altın içine sokmaya uyuz oluyorum ama diğer türlüde sırtı açılıyor falan gördüğüm tüm güzel tulumları aldım🥰 Aylarını rastgele seçtim son kalansa kaç aysa onu aldım ortaya karışık bakalım en son hepsini döküp bakıcam kaç aylık kaç tane var😅

Anormal artış 1 kilo mu 😳
valla bana göre çok geldi .daha 3.5 ay var .böyle giderse çok alırım .bir de 1 kiloyu 1 haftada aldım :KK43:((( kahvaltı organizasyonu,canımın poğaça istemesi falan falan birikti hep .gereksiz kilo aldım .

valla bana göre çok geldi .daha 3.5 ay var .böyle giderse çok alırım .bir de 1 kiloyu 1 haftada aldım :KK43:((( kahvaltı organizasyonu,canımın poğaça istemesi falan falan birikti hep .gereksiz kilo aldım .
Bunu 1 ayda 4 kilo alan ben ağlayarak okudum🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😃toplamda 8🤦🏼‍♀️

Kesinlikle gereksiz değil artık vücudun yağ depolayacak..bundan sonra ayda 2 kilo almamız normalmiş..böyle yapmayın bebeğiniz zayıf doğar

Kız ben 10 kilo aldım Toplam 1 kiloya çok diyorsan gözüme görünme. :duduk:Deminden beri yanlış mı anladım acaba diyorum

Evet kızlar. Gelecekte biz 😂😂

Eklentiler

• 898EE72C-E308-4CD3-AB8B-B4CE7F283553.jpeg
    898EE72C-E308-4CD3-AB8B-B4CE7F283553.jpeg
    157,3 KB · Görüntüleme: 115
Kesinlikle gereksiz değil artık vücudun yağ depolayacak..bundan sonra ayda 2 kilo almamız normalmiş..böyle yapmayın bebeğiniz zayıf doğar
ama ben zaten kiloluyum sorun orda .74 le hamile kaldım ben .ayrıca bilinenin aksine sizin gereksiz kilo almanızın bebeğe hiçbir faydası yok.bir bebeğin kilosu oluşur oluşmaz belli olurmuş .sizin ekstra ekstra yemeniz bebeğe sadece 100 200 gram fark ettirirmiş.Kaan Kocatepe nin videosunda böyle diyor.
bence karbonhidrat yemek gereksiz ki diyetisyenler de bunu önermiyor.bebeğin ilerde şeker hastası olma riski artıyor .doktorum da formumum iyi olduğunu söyledi.böyle devam etmek istiyorum .bebeğim de 22 haftalıkken 28 cm ve 470 gramdı .
bir de bu normallik vucut kitle endeksine göre değişiyor .mesela benim max 7-9 kilo almam gerekiyormuş.çünkü yağ depolarım dolu .ama ben hamilelerin ne kadar az kilolu olursa olsunlar 20 30 kilo almalarını normal bulmuyorum .her ne kadar hamileliğin arkasına sığınsak da normal değil .bu ben de olsam doğru değil.kilolu bir insan olarak şunu diyebilirim ki kilo kimseye yakışmıyor .
ayrıca plesantanın çalışma mantığını araştırdığınızda bunu da anlıyorsunuz.bir şey yediğinizde plesanta faydalı olanları bebeğe alır gerisini anneye iade edermiş.

Kız ben 10 kilo aldım Toplam 1 kiloya çok diyorsan gözüme görünme. :duduk:Deminden beri yanlış mı anladım acaba diyorum
Bende 6 kilo verdim.
Ve hâlâ da veriyorum.
Dün detaylıya gittim dün.
Bebeğin kilosu vs herşey haftasıyla uyumlu dedi.
Bu yüzden sorun değil dedi

ama bak siz zayıfsınız kilo alsanız bile benim hamile kalmadan önceki halim gibi olursunuz .ben kiloyu sevmiyorum kendimde de sevmiyorum .verememekten korkuyorum :KK43:(
Kızzz 84 kiloyum ben nerem zayıf, sen kaç kilosun şuan😰
Valla bende korkuyorum cidden bu gidişle 100 e girerimmm inşallah hemen veririrz 😥

Kızzz 84 kiloyum ben nerem zayıf, sen kaç kilosun şuan😰
Valla bende korkuyorum cidden bu gidişle 100 e girerimmm inşallah hemen veririrz 😥
ben şu an 73 kiloyum boyum da 1.60 .yok ben almak istemiyorum .ben kilo verip bu hale geldim .benim karaciğer enzimlerim yükselmişti ,mecburen kilo verdim .tekrar almak istemiyorum.maksimum 80 le tamamlamam gerek .ayrıca kilo alacaksam undan almamalıyım .faydalı şeylerden almalıyım.
ben veremem o kiloları biliyorum

Bende 6 kilo verdim.
Ve hâlâ da veriyorum.
Dün detaylıya gittim dün.
Bebeğin kilosu vs herşey haftasıyla uyumlu dedi.
Bu yüzden sorun değil dedi
benim de öyle .o tempoda devam etmek istiyorum .bebek de kilo alıyorsa demekki doğru besleniyorum diyorum

ama ben zaten kiloluyum sorun orda .74 le hamile kaldım ben .ayrıca bilinenin aksine sizin gereksiz kilo almanızın bebeğe hiçbir faydası yok.bir bebeğin kilosu oluşur oluşmaz belli olurmuş .sizin ekstra ekstra yemeniz bebeğe sadece 100 200 gram fark ettirirmiş.Kaan Kocatepe nin videosunda böyle diyor.
bence karbonhidrat yemek gereksiz ki diyetisyenler de bunu önermiyor.bebeğin ilerde şeker hastası olma riski artıyor .doktorum da formumum iyi olduğunu söyledi.böyle devam etmek istiyorum .bebeğim de 22 haftalıkken 28 cm ve 470 gramdı .
bir de bu normallik vucut kitle endeksine göre değişiyor .mesela benim max 7-9 kilo almam gerekiyormuş.çünkü yağ depolarım dolu .ama ben hamilelerin ne kadar az kilolu olursa olsunlar 20 30 kilo almalarını normal bulmuyorum .her ne kadar hamileliğin arkasına sığınsak da normal değil .bu ben de olsam doğru değil.kilolu bir insan olarak şunu diyebilirim ki kilo kimseye yakışmıyor .
ayrıca plesantanın çalışma mantığını araştırdığınızda bunu da anlıyorsunuz.bir şey yediğinizde plesanta faydalı olanları bebeğe alır gerisini anneye iade edermiş.
Tatlım ben 80 kilo hamile kaldım yaşımda ileri sen böyle konuşunca bunalıma giricem şimdi. Boyum da 161 Tabi ki kilo almak istemiyorum. Ne planlar yapmıştım. Şöyle spor böyle hareket az kilo alacaktım güya.... Ama evdeki hesap çarşıya uymadı hareket yasak.... Şeker sürekli düşüyor. Çok dengeli besleniyorum. Ama durum 10 kilo.....

Tabi ki fazla kilo almak iyi değil. Sen şimdi bir kilo aldıydan 9 dan aşağı kilo ila tamamlarsın.

Ben ilk hamileliğimde 85 kilo hamile kaldım. Doktorum sürekli diyet yapacaksın yürüyüş yapacaksın dedi. İlk 3 ay kilo almadan atlattım. Sonra toplam 9 kilo ile bitirdim. Sen daha 1 kilo almışsın surda 3-4 ay kaldı. 1 kiloya hayıflanıp bizlerin moralini bozma lütfen :KK12:

X