2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sen ve diğer evinde olan tüm arkadaşlara soruyorum hangi tansiyon aletini kullanıyorsunuz acaba malum hepsi doğru ölçmüyor??
Bilekten olanlar güvenilir bunmuyor. Aslında en güveniliri steteskoplu olanlar. Ama onları tek başına kullanmak zor. Ben kablolu olanlardan almıştım. Ondan memnunum. Nimo markası yanlış hatırlamıyorsam.

Kız ne 5 6 sı :) okadr surmez 3 gune toparlarsn snra genel iylesme sureci baslar yeterkı yuru :) zaten dogumlarmız yakın ıkımızde sezeryan :KK70: bide aynı gün dogurmamız yokmu 🤪😄 yururken bol bol foto atrz karsılıklı :))

Evet canım ben hep söylüyorum bence normal dogum dikişsizle normal doğum dikişli arasındada fark var bi nevı oda ameliyat gbı iylesme süreci oluyor maalesef birde tek farkı bu sanırım sezeryanda buyuk tuvaletı yapamazsan hastaneden cıkıs yapamıyorsun.
O da kötüymüş. Eyvah 😂🙈 ben korkudan yapamam ki

Eklentiler

• Screenshot_20220303-110937_Instagram.jpg
    Screenshot_20220303-110937_Instagram.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_20220303-111505_Instagram.jpg
    Screenshot_20220303-111505_Instagram.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 54
Burada vermiyorlarmis böyle kağıt rapor ne güzel vallahi
Bilekten olanlar güvenilir bunmuyor. Aslında en güveniliri steteskoplu olanlar. Ama onları tek başına kullanmak zor. Ben kablolu olanlardan almıştım. Ondan memnunum. Nimo markası yanlış hatırlamıyorsam.
Bi de ona bakayım canım fiyatı nasılmış Manuel kullanamam da ben de baktım bilek değil koldan olanlar öneriliyormus

Sağolun kızlar park yatak alsam yatağa geçene kadar kullanırdım ama çok büyük geliyor gözüme sığmayacak hiçbir yere şu resimdekinden alsam diyorum ucuz bişey zaten 1,5 yaşa kadar olur diyo ama 1 yaşa kadar ancak yatar sanırım. Sonraki 1 sene naparız onu bilmiyorum işte. Bu yatağım daha büyüğünü mü bulsam hiç bilemedim🤨

Bu tutunup ayağa kalkmaya başlayınca kullanılmaz. Bambu beşik vardı bende daha önce. 7-8 aylıkken korkardım düşer diye. Kaldı ki senin attığın sallanan beşik. Dönmeye başlaması daha da erken olur..
Park yatak daha güvenli geliyor bana derinleştiği için.

Oğluma 3 yaşında baza aldım. Her arkadaşım o kadar kullanmadı ama ben karyolasında 3 yaşına kadar yatırdım. Kendi tırmanıp çıkıp iniyordu artık 😂

Yaa Allah yardım etsin😄 okula servis kullanmıyoruz ben götürüp alıyorum kampüs içinde yakın olsun istiyorum ev bide siteden memnun değilim çok çok. Ama uçmuş ev fiyatları 🤐 seneye içinde yaptık kayıtları okul değiştirmek istemiyorum bakalim ne olacak.
Ayyy evet yaazor hergün götürüp bırakmak bide hamilesin allahdan çocuk yazın doğucakda ozman sıkıntı olmıcak, ev fiyatları evet uçtu bizde bakıyoruz ama yok cidden, güzel bi evde
Klima varsa camini kapatırsın yavrum🤣 yoksada en kuytu ses olmayan yere goturur yatirisin 🤷‍♀️
En kuytu yatak odası, çocuk odası tam cama yakın,o sıcaksa açmamakda olmaz😂 artık naparım bilemiyorum, okulların kapantığı zamana geliyo biraz oyuzden rahatım😂
Canım ben oğlum kucukken az bir sesle ninni aciyordum. Uyurken. Böylece dışardaki ani sesleri duymuyordu. Ritmik aynı gürültü olunca uyuyorlar.
Okul kapandığı zamana denk geliyor yaa doğum bi o konuda rahatım, yoksa bu sesle hatta yazın açık camla uyumaz çocuk , dediğini yapmak lazım ilersi için doğru diyorsun, 🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Ayyy evet yaazor hergün götürüp bırakmak bide hamilesin allahdan çocuk yazın doğucakda ozman sıkıntı olmıcak, ev fiyatları evet uçtu bizde bakıyoruz ama yok cidden, güzel bi evde

En kuytu yatak odası, çocuk odası tam cama yakın,o sıcaksa açmamakda olmaz😂 artık naparım bilemiyorum, okulların kapantığı zamana geliyo biraz oyuzden rahatım😂

Okul kapandığı zamana denk geliyor yaa doğum bi o konuda rahatım, yoksa bu sesle hatta yazın açık camla uyumaz çocuk , dediğini yapmak lazım ilersi için doğru diyorsun, 🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Ama evet tatil olcaklar tamam no panik🤣

Ay inanmıyorum aynı doktora gitmişiz 😂😂

330gr yazan bebişinin kilosu canım. Burun kemiği izleniyor yazmış sağda. Sorun yok yani maşallah..
Boyu yazmıyor ama herşeyine baktı. Baya da anlattı. Boyunu da sonra öğrenirsin boşver.
Kalp odacıklarını, damarların bağlanış şeklini vs. gösterdi.
Bende yaş riski olduğu için nifty önerdi. Ama önermiş olmak için önerdi. İsteğe bağlı. Bir sorun olduğu için değil 😁

X