2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar doğumda nasıl pijamalar tercih edeceksiniz?🤔 Ben bunu çok beğendim, pantolon falan olsa daha zor olacakmış gibime geliyor ama tecrübesiz olduğum için fikirlere açığım ☺️

Eklentiler

• CB531ABE-E531-4369-AEDD-FB521CD449DA.jpeg
    CB531ABE-E531-4369-AEDD-FB521CD449DA.jpeg
    233,9 KB · Görüntüleme: 85
Kızlar doğumda nasıl pijamalar tercih edeceksiniz?🤔 Ben bunu çok beğendim, pantolon falan olsa daha zor olacakmış gibime geliyor ama tecrübesiz olduğum için fikirlere açığım ☺️
Canim bunlarda rahat olur ama ilk gunler kanama fazla olcak pijama daha rahat oluyo o zaman bunda her an akacak hissi olmustu pijamada daha rahat etmistim daha sonra giymiştim ama☺️

Kızlar doktor benim hiç rahim ağzımı kontrol etmedi. Gerçi nasıl ediliyor onu da bilmiyorum 😅 Acaba göbekten ultrasonla bakarken, görüyor mu? Bir kez beyaz bir yeri gösterip bak burası rahim ağzın demişti(göbekten bakarak). Sizinkiler bakıyor mu 🤔
Bende bi kere yorumladı, ayrıntılı ultrason da rahim ağzı uzunluğun 3,7 gibi bşr şey normal dedi geçti

Kızlar doktor benim hiç rahim ağzımı kontrol etmedi. Gerçi nasıl ediliyor onu da bilmiyorum 😅 Acaba göbekten ultrasonla bakarken, görüyor mu? Bir kez beyaz bir yeri gösterip bak burası rahim ağzın demişti(göbekten bakarak). Sizinkiler bakıyor mu 🤔
Benim 2. Trimesterda erken doğumla kaybım olduğu için 2 haftada bir bakıyor.
Karından bakılan ultrasondan da rahim ağzı görünüyor ancak net ölçüm için vajinal ultrason yapılıyor. Hunileşme vs karından bakılan ultrasonda görünmüyor

Kızlar ben de alışveriş batağına düştüm lcw daki tulumlar çok hoş görünüyor, fermuarlılar mı yoksa çıtçıtlılar mı daha kullanışlı oluyor

Çok güzel canım ve evet en en kullanışlı bunlar olacak bencede.
Giymesi çıkarması kolay, hava sıcak olacağı için tril tril daha iyi. Ben 3 tane en az emzirme li gecelik alacağım penti de de çok tatlılar var.
İlk kızım şubatta doğmuştu onda bile hastanede ve evde hep gecelikleydim düşün bence en en rahatı.

Cepa ankamalldeki mağazayı kapatiyormus😁
Ay ben anca kendime alıyorum 🤓 cepadaydım ben de bugün pentiden hamile taytı aldım. Şimdiye kadar normal kıyafetlerimi giyiyordum ama artık rahatsız olmaya başladım. Normal bedenim XS. Taytı 3XL aldım. Herhangi birşeyin vücuduma değmesine o kadar tahammül edemiyorum şu an

X