2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
sormasını anlarım da , gizleme ne demek ya tövbe yarabbimm,sanki yanlış bişey yapıyomuş gibi..
bi tanıdığın öyle olmuştu ilişki sonrası kanama vs o yüzden sormuştur ama inanmaması ilginç.
neyse canım geçmiş olsun,dikkat et kendine dinlen bugün bolca
Aynen inatla inanmıyo, yok bmyle kanmaa gelmez bi vurmayla diyo delimidir nedir, sanane sen baksana yani 😃😃😃

Öyle maalesef yok öbür çocukta hapsira hapsira geçirmiştim.😂🙈 İlacı içince bile günde 1-2 yine hapsiriyorum. Dediğin gibi daha Şubat dan böyleyse sonra napicaz bilmiyorum.🙈
Off cok kötü bisey ya ilac olmazsa napardik bilmiyorum , birde benim o an idrarım varsa kaçırıyordum o derece oluyordu🤣 ilca olmasa kanamaya dahi gedebilirdi belki bilmiyorum ama sen aksatma allah korusun risk seninki🤦‍♀️

Off cok kötü bisey ya ilac olmazsa napardik bilmiyorum , birde benim o an idrarım varsa kaçırıyordum o derece oluyordu🤣 ilca olmasa kanamaya dahi gedebilirdi belki bilmiyorum ama sen aksatma allah korusun risk seninki🤦‍♀️
Bende kaçırıyorum 🙈 üstelik tuvaletten yeni çıkmış dahi olsam fark etmiyor. hapsirimca direk bacaklarımı sıkıştırırim şimdi karnımı tutuyorum kaçarsa kaçsın ne yapayım. Sürekli guuk ped kullaniyorum zaten. Yok asla bırakmam☺️

böyle bi durum yaşamadım ama kadın doğum doktoruna bir sor bakalım belki başka vitamin vs verir,ya da yönlendirir seni başka bölüme gitmen gerekiyosa..geçmiş olsun nabız fazla dikkat edin
Simdi işten eve dönerken saglik ocagina ugradim. Tansiyon normal nabiz yüksek çikti. Troid olavilir tansiyondan olabilir ya da baska sebepler olablr. Nabiz yuksek iyi degil hamilelikte yükselir ilerleyen zamanda ama bu cok yuksek dahiliyeye gitmelisin dedi. Ogleden sonra dahiliyeye gidecegim. Troid hastasiyim ya o vurdu kansizlik da vardi 10 gundur ilac aliyorm o da olabilir. Bakalim ama eve gelesiye hışırım çıktı 🥵🥵🥵

Arkadaşlar bunu size sormak istemezdim ama bişi sorucam. Gece 12 gibi yiğenim karnıma vurdu sert bi şekilde ben biraz korktum bebeğime bişi olucak diye. Ama bebeğim tekme fln atınca korkum gitti . Uyuya kaldım. Şimdi uyandım sıvı geldi aşağıdan , koştum gittimwc ye, kan geldi açık renkli su gibi akışkan ….
Biraz korktum açıkcası😥😥😥
Yarın doktora gitsem mi acaba
Hemen git 🙏🏻

3 lü test yapılmıştı salı günü aramadı kimse beni acaba çıkmış mıdır e nabızda tahlillerimde yazmıyor nerede çıkıyor?

Sakinlerse iy cidden bizimki fırlama yaaa yeğenim, 😂😂 yaaa aynen nikahlı kocaö neyimi saklıyım delimidür nedir hasta etti beni😂😂 b

Gebeliğin başında bendede gelmişti ama şimdi baya ilerledi ve biraz korku ak gibi gelince endişendim , allahdan yokmuş, neden geldi acaba merak ediyorum haftaya ayrımtılıya giricem ozman soeucam🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Ahh çok şükür🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Ayyy inşallah olmaz yaaaa bende dediğin ilacı verir diye düşündüm vermedi🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Manyak çocuğu bakışarak yaptık sanki neyinden çekincem😂😂

Belkide olabilir baya stres yaptım ağladım fln baya, yeğenimde korktu sonra kaç kere geldi karnımı öptü yavrum ya😥😥
Aynen canim , çocukta bilmiyo işte yazik neyseki iyisiniz bebiste sende😍

Oksaparı karından mı yapıyorsunuz ben bir tedirginim bebek büyüdükçe karından iğnenin bebeğe zarar verme ihtimali olmaz mı koldan daha mı uygun acaba
Aşağı değil göbek deliğinin 3 parmak sağ ya da soluna yapıyorum henüz bebekler o kadar yukarıda değil, dr doğuma kadar göbekten yapabilirsin iğne ucu kas yağ dokusundan rahme asla ulaşamaz dedi ama göbek belli bi aydan sonra çok girildiği için bacak ya da kola geçebilirsin dedi ben şimdilik göbekten devam ediyorum.

Simdi işten eve dönerken saglik ocagina ugradim. Tansiyon normal nabiz yüksek çikti. Troid olavilir tansiyondan olabilir ya da baska sebepler olablr. Nabiz yuksek iyi degil hamilelikte yükselir ilerleyen zamanda ama bu cok yuksek dahiliyeye gitmelisin dedi. Ogleden sonra dahiliyeye gidecegim. Troid hastasiyim ya o vurdu kansizlik da vardi 10 gundur ilac aliyorm o da olabilir. Bakalim ama eve gelesiye hışırım çıktı 🥵🥵🥵
evet gebelikte yükseliyor nabız ama 110 fazla biraz..büyük ihtimalle tiroitten olabilir.bakalım ne diyecek dahiliye önce test yapar büyük ihtimalle,bol bol dinlen canım geçmiş olsun

X