2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çok normal benim de şu an hiç birşeyim yok. İlkinde de yoktu herkese soruyorum normal mi diye. Ama normal merak etmeyin☺️ Hareketlerini hissedene kadar bu süreç böyle maalesef ☺️
Yaa canım içimi rahatlattın valla çok sağol salı günü gidicem doktora zor duruyorum valla :KK51::KK51:

Korkma canım yerleşmedir. Bize de haber ver☺️

Çok normal benim de şu an hiç birşeyim yok. İlkinde de yoktu herkese soruyorum normal mi diye. Ama normal merak etmeyin☺️ Hareketlerini hissedene kadar bu süreç böyle maalesef ☺️
Benimde bulantı falan yok ama inanılmaz halsizim bugün hiç halim yok

pazartesi günü randevum adetten tam 9 gün sonra yapıyor ama ben betama baktıramadım bayadır.
suan 4+4 gözükyor bir doktor canımı sıkmıstı betan düüsk deynce biraz üzücü de konustu :KK43:
Bazen üzücü şeyler söyleyebiliyolar evet ama sen hiç üzülme moralini bozma güzdl düşün güzdl olsun pazarteside gör bebişin kesesini inşallah😍😍

Surrender Surrender naptın canım çıktın mı randevudan😘
Çıktım canim
Kalp atışı duyuldu ama haftaya gel daha net duyulur dedi. Midem bulanıyordu zaten pek de soru sormadım 😀
Önceki çocuğumun da doktoruydu kendısı

Mide bulantısı icin önce geceden başlıcam almaya gün içinde ile yaramazsa
Daha etkilisi var dedi onu alıcam artık.

Günaydın kızlar, çarşamba sabahı evde testle gebe olduğumu öğrendim burayada yazmıştım😊 Balıkesir Burhaniye'de oturuyorum. Hastanede randevu almak mümkün değil rica etmeme rağmen doktor tahlilde yapmadı. Edremit ilçesinde özelde dün akşam test yaptırdım. Sonuç 4+6 günlük değerim 8.303 çıktı. Sanki yüksek gibi geldi ikiz gebelik var mıdır diye şüpheye düştüm. Bu aksam randevu açılmıs hemen aldım devletten. Kese görünür mü sizce?
Canim benim 4+6 13332 cikti ama tek jese gorundu hatta ben mol gebelikten suphelendim.herkesin farkli oluyormuss.kese bende 4+2 de benim alttan muayene de cikti.

Çıktım canim
Kalp atışı duyuldu ama haftaya gel daha net duyulur dedi. Midem bulanıyordu zaten pek de soru sormadım 😀

Yaa çok sevindim en önemli dönüm noktası sanirim kalp atisi🥰 gözün aydın darısı başımıza artık.

Çıktım canim

Eee hayırlı uğurlu olsun duyulmuş o zaman ay çok iyi sağlıkla gelsin 🥰
Bu arada listeye bilgilerini verde gireyim hayatım, kalp atışı da duyulmuş artık 🌸

Hanımlar 9 Kasım Salı gece beta hcg 46 çıktı. Sağlık ocağına 2,5 gün sonra bu sabah kan verdim. Haftasonu olduğu için sonuç ne zaman çıkar bilmiyorum ama hemşire kendi kendine konuşurken biraz düşük 1000 leri görmeli dedi.Sağlıklı bir gebelik olsa bile 2,5 günde 46 dan 1000'e yaklaşması imkansız değil mi? Anlayamıyorum.

Yalnız olma bana kalırsa. Zaten vardır yanında birileri ama. Bide soyleme istersen biran önce duysun mu istiyorsun. Senin özelin neticede.
Bebekler doğunca onun nüfusuna geçmiş olacaklar iddet müddeti yüzünden. O yüzden istemesem de söylemek zorundayım canım. O yalnız kalmama işini halletmeye çalışacağım.

X