2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çok geçmiş olsun. 5 günden sonra toparlanmaya başlıyorsun. Kolayca atlatırsın insaallah.
Benim bugün bi hafta oldu tik yok hergun pozitif enerji yollayıp yarına toparlarım diyorum ama gece boyu uyuyamıyorum ağırlaşıyor hastalık sabah bi kalkıyorum yine aynıyım... Bi çorba yapanım bile yok belki ondan anam olsa bakardı bana esim de sagolsun meyve falan getiriyor da meyveyi yiyemiyorum asitli geliyor boğazım yırtık acıyor, çorba falan yapmayı da hiç bilmez
Cok sagol kuzum ❤❤

Çalışan anneysen her türlü sağıyorsun mecbur biberon alması da lazım ücretsiz izin alırım belki diyordum ama öyle bir zamanımıza denk geldi ki mümkün olmayacak da. Allah'tan annem ve kv yanımda.
Çalışmıyordum kızımda ama ilk 5 ay hem sağdım hem emzirdim. Sağmak sütü de artırıyor.

Yani dimi nasıl öyle bişi olabiliyor aklım almıyor, oyuxden ben umudumu kesiyorum eşime şimdiden dedim bana güvenip renkli gözlü bi çocuk bekleme diye o şansa
benimde babannem göçmen babam halam 2 amcam mavi gözlü sarışın çocukları da öyle bir tek ben anneme çekmişim kahve rengi gözlerim, oğlum kesin renkli gözlü olur diyordum çünkü eşiminde gözleri ela tam tersi oldu ve oğlum baya baya zeytin gibi kapkara gözlü şimdi doğacak olan için hiç bir tahminde bulunmak istemiyorum artık ne desem olmuyor hiç bir beklentim yok sadece sağlıklı olsun mavi kahve farketmez

Sağlıklı beslenmen lazım senin yoksa olmazki iyileşemezsin, eşin yapamıyorsa bile çorbacıdan alsın gelsin bol vitaminli bir çorba. Virütik bir şeyse başka türlü geçmez ama

Meyveyle olmaz yakar tabi. 3n kısa zamanda eşine çorba yapmayı ogret bence.başına dikil tarif et yapsın.

Benimki de çıkmadı yarın tam 10 iş günü. 10 günü bulmaz demişlerdi. Bugün aradım 15 iş günü bile sürebilirmiş.. canın sıkıldı yani beklemesi zor böyle birşeyin
Bende aradım şimdi cihazdaymış pazartesiyi bekleyin dediler.Çok rahatlar birde yani biz burda beklemekten telef olduk çok zor geçiyor günler

Bence vücut şeklide genetik. Ben ilk hamileliğim Dr böyle bacaklara yanlara yayılan bir şekilde kilo aldım herkes AA kız olduğu ne kadar belli falan diyordu ama bu erkek bunda da öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…