2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Anam ne kadar karışık...

Insallah oyle olur canım sağ ol bnm ilki oglan onun 12+6 da bariz pipi vardı böyle dışarı yq doğru ondan erkek gibi gelmedi çok merak ettim ne zaman balon patlatıyorsunuz
Normalde bu tür organizasyon tipi kutlamalar pek benlik değil . Hatıra kalsın diye sırf yiğenimi kırmak istemedim . Üstelik fotoğraf paylaşmayı bile düşünmüyorum sosyal medyamda , çünkü whatsapp durumuma bakan o kadar evladı olmayan arkadaşım var ki üzülürüm onlar adına …

Haftasonuna hallederiz diye düşünüyorum .
Kar boran tipi olmazsa ablamın evinde ne hazırlamışlarsa azınlık olsun istedim anne baba abi gibi . Malum covid dönemi ve çok dikkatli davranmak gerek

Oooo seninde yok yokmuşilk defa duydum öyle ankara usuluymuş

Olsun ya heves etmişler kırma bosver belki kiz olur sana da supriz olur belli mi olur

Ooooo geçmiş olsun acile fln gitseydiniz

Gecmis olsun cnm eğer çok tuvalete cikarsan bi acile git hem sıvı kaybın olur hemde ishalle birlikte tansiyonun duser
Sagolun canlar.Acile giderdim de burdaki hastaneler aşırı yoğun, doktor yetismiyo hastaya. aciller de covid yuvası. Devam ederse mecbur gidicem, beklemedeyim. Tansiyonuma bakayım bari iyi dedin.
Haklısın vallahi. Nasıl pişman oldum. Daha da tiksinirim gitmem zaten. Evde peynir ekmek yesem bundan iyidir. Sağol canım.

Eklentiler

• 3F1367B0-450C-4289-8EAE-2D56769B5F0D.png
    236 KB · Görüntüleme: 48
Arkadaşlar benim koronadan çok öksürük nefes darlığına geçmedi zencefil bal karışımı zarar verirmi deneyimli bilgisi olan cevap verirseniz sevinirim

Arkadaşlar benim koronadan çok öksürük nefes darlığına geçmedi zencefil bal karışımı zarar verirmi deneyimli bilgisi olan cevap verirseniz sevinirim
Yazıyor ama baktım interntten hemen

Eklentiler

• 806FF23B-886E-4143-850D-4C5DF8B9730D.jpeg
    184,9 KB · Görüntüleme: 51
Günümüz tam aynı seninle

İyi olmaya çalışıyorum ben de şu hastalık bi geçseydi. Sen nasılsın?
Ben bugün bi tık daha iyiyim. Ama öksürük hala uyutmuyor. Bebişi merak ediyorum. Yarın karantinam bitecek cuma sabah doktordayım. Geçmiş olsun şunu yap bunu yap demiyorum çünkü hepsi boş gerçekten.

Amin canım benim çok sağol bilgi verdiğin için rabbim yüzümüzü güldürür inşallah ne gerekirse yaparız mucizem için❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…