Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Etmicem canım bunaldım ztn 4 aydır doktor doktor ilaç ilaç hormon bir ay mfk evde devam ederim tatile fln giderim yazın ondan sonra bakaeım artık aşılamaya hiç hazır değilim suan
Bende etmicem şimdi zaten maddi olarak iyi değiliz aşılama, tüp falan olacaksa da devlete gidicem. Bi hsg çektiririm mfk yı ben de almak istiyorum ama bütçem müsait değil. Evde karıştırarak yapamıyoz mu ya

Kızlar çok kötüyüm. Eşimin sperm testi 2 gün önce sıfir çıktı... Kendime yeni geldim. Daha önce böyle bir şey gören duyan var mı nasıl yol izlenir. Doktor araştırmasına başlıycam önerileriniz var mı. Bilmediğim konular. Yolum çok uzun Allah büyük. :KK43:
Sperm yokluğu sık rastlanan ve çözümü olan bir problem canım. Hatta 10 erkekten en az birinde görülüyor. Seni çok iyi anlıyorum ben de dün yumurtalarımın çok inatçı olduğunu ve ilaca direnip gelişemediğini duyunca tutamadım kendimi üzüldüm ağladım bu yüzden üzülme diyemiyorum umutlanan insan ilk anda üzülüyor. Ama içini ferah tut. Şimdi sebebini araştıracak Dr. Eğer tıkanıklıktan kaynaklanıyorsa ameliyatla , hormonal ise ilaçla tedaviyi sağlayacak.

Canim benim değerimde anarmal artışlar olmustu. Yani artıyordu ama çok minik minik artiyordu. Sonrada sol kasığımda uykumdan uyandıran ve ağlatan bir agrim oldu yarım saat kadar sürdü. doktora gittim tüpün ucunda göründü kese. Kemoterapi ignesiyle dustu.
Merhaba, benim ilk değeri 323 cıktı.2 gün sonra verdim 607 ondan 2 güm spnra 849 cıktı. Son değerim 2 katı artmadı cok korktum. Hiç ağrım sancım yok. Şuanda 4+3 teyim. Cok korktum dış gebelik sizce olabile mi

Canlarım sabaha kadar rüyamda test yapıp çift çizgi görünce sabah uyanıp tutamadım kendimi erken gebelik testi yaptım yine bata 4 kaldı bu sefer efektsiz atıyorum ilk 5 dakika içinde böyle ilk defa pembemsi gördüm sizce durum nedir 😬❤️

Eklentiler

• IMG20220602094538-01.jpeg
    IMG20220602094538-01.jpeg
    23,4 KB · Görüntüleme: 62
Canlarım sabaha kadar rüyamda test yapıp çift çizgi görünce sabah uyanıp tutamadım kendimi erken gebelik testi yaptım yine bata 4 kaldı bu sefer efektsiz atıyorum ilk 5 dakika içinde böyle ilk defa pembemsi gördüm sizce durum nedir 😬❤️
Ben burdayım Anne diyor daha ne olsun maşallah sağlıklı ilerlesin inşallah 🥰

Çok bekleyince öyle oluyor demi insanın inanası gelmiyor alıştık negatif görmeye hep🤣🥰 demekki neymiş innovita çok doğru bir seçim sana uğur getirdi 😅🤗
Evet kesinlikle, dün o kadar üzüldüm ki bu sabah da umutsuz yaptım birde baktım ikinci çizgi saka gibi geldi 😍

Dün olmam gerekiyodu belki bugün olurum acele ediyorum ama yani hiç değişmez benim 27 ya da 28 günde olurum bugün gecikmenin ilk günü ve içimde hep bir acaba var negatif gördügümde bile umudum kaybolmadı bi de hiç regl olacakmısım gibi gelmiyor 😄😄 belirti gibi var ama hissedersin ya ama bi yanımda olsaydı testte cıkardı diyor, ama yinede sevinelim olsak bile regl cünkü bebek düsündükten sonra adet düzeninde bikac gün gecikmeler vücudun kendisini gebelige hazırlamasındanmış, normal yani bir şeyler değişiyor vücudumuzda 🙏🏻
Bir senedir gecikiyorum😂😂 hala olamadım gebe

X