Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar yaklaşık üç dört gündür mide yanmasından ölücem normalde midesi sıkıntılı olan bir insanım acı yediğim zaman falan uyutmaz. Sabah yanarak uyanıyorum geçmiyor da bütün gün yanıyo benim bildiğim hamileliğin ilerleyen dönemlerinde mide yanması olur bendeki belirti sayılmaz dimi
Benm en büyük en belirgin belirtim mide yanması hemde çok fena haftada bir bazen iki şişe gaviskon kullandığımı bilirim

Bende bu ay lh yukseldi 2 sefer ama sanirim yumurtlama olmadi pkos falanda degilim 🤷🏼‍♀️ Zaten pik gibide hic gormedin testte hep pike yakin oldu sonra silindi tamamen
Pko’da lh dalgalanması oluyor sanırım ona bağladım artık kendimce. Benim ovulasyon testlerim de genelde koyu oluyor çok silik testim olmadı hiç. Adetin 2. Günü kan testinde lh istedi doktor o zaman belli olur herhalde. Peki Adetlerin düzenli mi senin?

İns belirtidir bu hamilelikte belirtilere hiç belli olmuyor mesela arkadaşım 6 aylıkken öğrendi hamile olduğunu o 6 ayda hep adet oldu ameliyat bile oldu kasiktan gazım var die doktora gidiyor o zaman öğreniyor 3 ay sonra çocuk dünyaya geliyor nekadar tuaf.. stres te çok yapiyo o mide yi fena
Hiç mi karnı buyumemis 😅😱

geçen ay biz korunmasız olarak 2 ve 3 kere ilişki yaşadık olmıcağı belliydi olmadı 😁 bu ay gün aşırı denemelerde bulunduk bakalım ne olacak. yarın bat beklemedeyiz 😄
Geçen ay biz çok değerlendirdik artık eşimle gık geldi yani o derece dedik eee artık olmuştur bebek ama olmadı bu ay da o enli günleri yaptım sadece yeter olduysa oldu 😂

İns belirtidir bu hamilelikte belirtilere hiç belli olmuyor mesela arkadaşım 6 aylıkken öğrendi hamile olduğunu o 6 ayda hep adet oldu ameliyat bile oldu kasiktan gazım var die doktora gidiyor o zaman öğreniyor 3 ay sonra çocuk dünyaya geliyor nekadar tuaf.. stres te çok yapiyo o mide yi fena
Ameliyat eden doktorun gözlerimi yoktu töbe yarabbi 😳 evet adet olup hamile olanda var çok duydum maşallah Allah nasip ettiyse her türlü oluyo ve koruyo işte Rabbim büyük ❤

Keşke o evrede olsak😂😂 a hamileymişim ben de üşüttüm sandım falan desem hiç test yapmadan hamile kaldığımı öğrensem falan. Bi sene önce çocuk istemiyorken yanlışlıkla hamile kaldım sandım sürekli ağladım istemiyorum erken daha diye zaten değilmişim o ayrı bişi. şimdi kendime kızıyorum al istemedin bak haline diye. Dersimi çok pis alıyorum
Yalniz değilsin benimde çok istemediğim zamanlar oldu şimdi de diyorum ki istemedin dünya kadar laf ettin simdide Allah vermiyo sürün kızım😅😅

X