2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benimki cok fena pisik olduk kalcasina bel in asagisina bez alerjisi gibi oldu bi kasıdı kanattı hepten yaa cok üzüldümm külot bez kalın sanırim o yaptı
Ben külot bez kullanmiyorum ya cok kotu geliyor bana yapisi kuzenim almanyadan penathen getirmis burda guvenip almamistim sudocrem gbi tıpkı çokk iyi geldi bize kuzum e bebekte var bi dene istersen

• Beğen
Reactions: Jou
Çok geçmiş olsun canım, acil sifalar diliyorum annene. Sen de yorulmussundur hamile hamile :KK43: kısa zamanda toparlansın inşallah.
ÇOk sagol amin canim vallahi yoruldum cok ablamin ogluda kum dokuyordu kaldim tek basima dün gece 3te geldik denizliye sabahtan beri ev temizliyorum esim 20 gunde sagolsun heryeri batirmis inan su bi kac saatte 1 aylik yorgunluk yasadim resmen

Canım çok çok geçmiş olsun.

Bizim dr şimdilik macuna gerek yok dedi. İyi bi markanın fırçasını aldırdı. İpek de fırça elinde kendi çok güzel fırçalıyordu. Geçen gün bir baktım sen fırçanın telini kopar ağzında sakız gibi çiğne. Ben deniyorum elimle kopmuyor nasıl koparmış anlamadım. Sonuç, fırça rafa kalktı.😅 Arada elimle dişlerini temizliyorum artık.
Tesekkur ederim canim.

Benimki cok fena pisik olduk kalcasina bel in asagisina bez alerjisi gibi oldu bi kasıdı kanattı hepten yaa cok üzüldümm külot bez kalın sanırim o yaptı
Hangi bez yapti oyle ya gecmisolsun, ben de yanlislikla 2 koca paket 6 numara bezi külot bez almsm cirtli bez diye, bakalim kullanirken napcm
ay kuzum bizdede öyle hep teyzenin koşturmacaları
çoluk çocuk sorumlulukları var ok ama hiç mi sıra gelmez hep ben ararım hep ben giderim
bilmiyorum artık hayat felsefemi değiştirdim
Ama olur mu oyle ya, ben ne kadar ihtiyac duyuyorum yardima bazen, annem de gelmese kimse yok gelick yanima, hayir biri baksin dinleneyim falan da istemiyorum biri yaninda dursun ben isimi yapim yine ben bakarim sorun degil ama iste

Hangi bez yapti oyle ya gecmisolsun, ben de yanlislikla 2 koca paket 6 numara bezi külot bez almsm cirtli bez diye, bakalim kullanirken napcm

Ama olur mu oyle ya, ben ne kadar ihtiyac duyuyorum yardima bazen, annem de gelmese kimse yok gelick yanima, hayir biri baksin dinleneyim falan da istemiyorum biri yaninda dursun ben isimi yapim yine ben bakarim sorun degil ama iste
Prima istee terletiyoo yanii normall ama gecti neyseki

Düşünsünler beni istiyorum 😂 teyzem var mesela kızına gidince çocuklara bakar çıkın gezin der. Anneme bakıyorum hiç öyle bir şey demiyor. İma ettiğim halde demedi. Halbuki her şeyi yapar bizim için düşünceli de normalde ama şaşırıyorum böyle olunca. Beklentim de oluyor tabi ister istemez
Beni destekleyen de kimse yok cevremde. Insan ister isteme bi incelik, bir düşüncelilik bekliyor. Kendi ailem zaten uzakta, esimin ailesinin de isine gelmiyor sanırım 🤷‍♀️ sen de emri vaki yap madem annene. Senden teklif gelecegi yok anne, bi kere de bi guzellik bana yapta sen ahsene bakarken biz de disarda biraz hava alalim de :kahve:

Düşünsünler beni istiyorum 😂 teyzem var mesela kızına gidince çocuklara bakar çıkın gezin der. Anneme bakıyorum hiç öyle bir şey demiyor. İma ettiğim halde demedi. Halbuki her şeyi yapar bizim için düşünceli de normalde ama şaşırıyorum böyle olunca. Beklentim de oluyor tabi ister istemez
Biz de normalde gectigimiz hafta sonu gidicektik annemlerin yanina. Annem c.tesi gunu yegenime bakacakmis evde. Ben curcunudan bikmisim zaten maksat hava degisikligi olsun diye gidecektim normalde. Dedim anne, biz gelirsek c.tesi gunu disari cikariz zaten, yazlik alisveris yapicam kizima. Hemen diyoki c.tesi gunu gitmezsiniz, pazar gunu gidersiniz ben de sizle gelirim 🤣

Biz de normalde gectigimiz hafta sonu gidicektik annemlerin yanina. Annem c.tesi gunu yegenime bakacakmis evde. Ben curcunudan bikmisim zaten maksat hava degisikligi olsun diye gidecektim normalde. Dedim anne, biz gelirsek c.tesi gunu disari cikariz zaten, yazlik alisveris yapicam kizima. Hemen diyoki c.tesi gunu gitmezsiniz, pazar gunu gidersiniz ben de sizle gelirim 🤣
Isteee bide kendi karar veriyoya annemde oyle ogun degil bugun gelirsiniz gibi konusuyo senin dediğin gibi uyuyomu bizim planlarr vallahi hic gidesim gelmiyo sonra

Isteee bide kendi karar veriyoya annemde oyle ogun degil bugun gelirsiniz gibi konusuyo senin dediğin gibi uyuyomu bizim planlarr vallahi hic gidesim gelmiyo sonra
Iptal ettim ben de valla bi bahane uydurup 😅 ya bizle gelip gelmemesi sorun degil gelsin tabi ama ben c.tesi gunu napıcam iki çocuklu evde, zaten daralıyorum tüm gün boyu, olağanca yolu 2 günlük için gidicem bi de extra bi tane daha cocuk bakazaam 😂

Valla insan aliniyo cok, kendi yaptiklarim geliyo aklima

hatirladm simdi konusmustuk, pismis denicektin evt cesaret edip deneyemedm yine kabarmasin diye ama ona ragmen alninda sirti da gogsunde fln kucuk isilik gibi kabartilar var, bnm yediklerimden oluyo onlarda iste ya da baska biseye daha alerjisi mi var bilemedimki, lor falan bisey yapip omletine katim bari pismis olur oyle heralde
Aynen olur belki

Bugun de bi huysuzluk bi huysuzluk yemek de cok zor yediriyorum, atak mi var ne var yine acaba
Dün öyleydik bizde çıldıracaktım sinirimden ağladım resmen
Beni destekleyen de kimse yok cevremde. Insan ister isteme bi incelik, bir düşüncelilik bekliyor. Kendi ailem zaten uzakta, esimin ailesinin de isine gelmiyor sanırım 🤷‍♀️ sen de emri vaki yap madem annene. Senden teklif gelecegi yok anne, bi kere de bi guzellik bana yapta sen ahsene bakarken biz de disarda biraz hava alalim de :kahve:
İşte bende diyemiyorum yapım gereği onlar teklif etsin istiyorum 🤭😂
Ahaahahh valla bende çok çocuklu ortamda girmek istemiyorum artık 🤭

X