2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benm tek hamile belirtim uyku. Adetime daha varken uykudan anlamistim hamile oldugumu. Smdi oglum var da cok uyuyamiyorum. Ilk hamilelikte 18 saat uyuyodum😁 keske.gonderilse de gondersem😁
Bende geçen sene bu zamanlar. Ay bi görsen uyuyorum sürekli kafamı kaldıramıyorum. Dedim hamileyim kesin 😂 Değilmişim 😂😂

Kızlar ben Yusuf suresini indirdim onu dinleyecemde baya uzun 40 dakika uzanarakda dinlenebilir diye duymuştum başımı örtsem uzanırken dinleyebilirmiyim
Bide leke geliyor ya benden durup durup geldi şimdi yok ama duş yapmak gerekirmi ki bilgisi olanlar varsa🤗
O özür kanama diye geçer, duş gerekmez. Yatarak dinleyebilirsin, hasta hükmündesin sorun olmaz. Sonuçta hasta insanın yanında da kuran okunur, kalk otur demiyoruz ☺️

Selamlar🙋‍♀️ önceki hamilelikte benimde çok aşırı gazım vardı ultrasonda bile gazdan keseyi göremedi doktor 😅😅şimdi sadece sağ tarafta biraz batma gibi oluyor
Merhabalar 🙌💛🌸 bende bel ağrısı oluyor genelde ve bolca gaz kızımda hatırlamıyorum valla şimdiden gebe pantolonu giycem sanirim

X