İlköğretim Yorum ve Soruları 2022 - 2023 yılında 1. sınıf olacak Anneler toplanıp sohbet edelim

boszaman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2016
16
2
34
Merhaba 2022-2023 yılında 1. sınıfa başlayacak kızım cok heycanlıyım benım gibi 1. sınıf anneleri ile konusup paylaşım yapmak istiyorum heycanımızı yenelim bilgi alışverişi yapalım :KK72:

Bende varım okul arayışındayım Ankara Eryaman da.
Kendi mahallemdeki okula göndermek istemiyorum:/

Ben de varim . Ama ikinci kizim o yuzden tecrubeliyim . Yine de okula baslangic her zaman heyecanlandirmistir beni.😁

1. Sınıf kayıt ücretleri ortalama fiyatı nedir acaba her yerin farklıdır ama kayıt yaptıran varsa bilgi verebilir mi?

Merhabalar çocuğu 1. Sınıfa başlayan anneler birşey sormak istiyorum çocuklarınız hangi ay doğumlu ve kaç yaş yada aylıkken gönderiyorsunuz benim oğlum Kasım doğumlu bu yıl 4 yaşına girecek ama ben şimdiden düşünüyorum 6 yaşına gireceği yıl mi yoksa Kasım'da 7 ye girecegi yıl eylül demi göndereyim kararsızım sizler nasıl hareket ettiniz bu şekilde olup 1 yıl ertelenyen varmı teşekkürler

Merhaba ben olsam 7 yaşına gireceği vakit gönderirdim.
Yapan yapıyor ama eylül ayı doğumlu ile Nisan mayıs doğumlu cocuk bile farkediyor.

Kızım mayıs 2016 doğumlu. Bu sene basliyor.

Gunaydin anneler ☺️ kayit isini sanirim bircogumuz halletmisizdir. Okul alisverisleri basladi mi ? Birde merak ettigim birsey var okulun ilk gunu okula ne goturecegiz. İlla beslenme koyariz dimi ? Canta goturecekmiyiz ? İlk gun kitaplari falan veriyorlar mi nasil oluyor tecrubesi olan var mi ?

Merhaba 😊 biz okul alışverişinin çoğunu yaptik.
Büyük kızım da öğretmeni, okul açılmadan grup kurmuştu , bilgilendirmisti.
Ama ilk hafta alıştırma haftası olduğu için, su hariç bir şey goturmemistik diye hatirliyorum

Merhaba 😊 biz okul alışverişinin çoğunu yaptik.
Büyük kızım da öğretmeni, okul açılmadan grup kurmuştu , bilgilendirmisti.
Ama ilk hafta alıştırma haftası olduğu için, su hariç bir şey goturmemistik diye hatirliyorum
Ya ne guzel 😍 ben neyi bekliyordum bilmiyorum daha yeni basladik almaya eksik cok ☺️ ön bilgilendirme cok guzel olmus 😍 ben kizimdan daha cok heycanla bekliyorum ilk gunu 😊

X