2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Embryolarin fotoğrafını gösteriyorlar mı bari? Önce onu afişe ediyorlar bizde ekrana doktor bak çok güzeller diyor .
Yok ne fotoğrafi mi ,kaça bölündüğünu anca söylediler 😊 sizin gittiğiniz yerin ismi nedir acaba ,çok düşünceli buldum ..Sevdim gittiğiniz yeri .. Benim gittiğim yerde,hadi bitti bu da ,sıra da ki gelsin moddalar .. İlk kez oldu benim de .. öyle şaşkın şaşkın kala kaldım

Yok ne fotoğrafi mi ,kaça bölündüğünu anca söylediler 😊 sizin gittiğiniz yerin ismi nedir acaba ,çok düşünceli buldum ..Sevdim gittiğiniz yeri .. Benim gittiğim yerde,hadi bitti bu da ,sıra da ki gelsin moddalar .. İlk kez oldu benim de .. öyle şaşkın şaşkın kala kaldım
Symrna art tüp bebek merkezi izmirde 🙃

Bana da ultrason görüntüsünü verdiler bebisler burda dedi hemşire daire içine almış baktım baktım baktım lakin gözle görülemeyecek kadar küçükler demek ki göremedim 🤣 ama ekrana yansıtma olayı yok muydu acaba ya da ben acıdan gözlerimi mi kapattım ki 🤣 çok canım acımıştı benim ya sanırım sıkışık olduğum için de baya sıktım kendimi

Pozitif olan arkadaşlar benim bacaklarım çok ağrıyor yaa sizde var mı böyle bir durum sanki çok iş yapmış çok yol yürümüş gibi kopuyorlar agridan

Kizlar cok fena alerji oldum kirmizi kabarciklar heryerimde. Monodoks antbytk devit3 ve folidoce kullanyrdm dondurulms tedavi hzrlik icin:s sirayla kesip hangisisnin yaptgni bulmaya caliscz ins gecer dua edin

Kizlar cok fena alerji oldum kirmizi kabarciklar heryerimde. Monodoks antbytk devit3 ve folidoce kullanyrdm dondurulms tedavi hzrlik icin:s sirayla kesip hangisisnin yaptgni bulmaya caliscz ins gecer dua edin
Devit3 yapabilir anneme korona için aldım kaşıntı kırmızılık yaptı ilk onu kes derim

X