İlköğretim Yorum ve Soruları 2021 lgs anneleri

Merhabalar ben varım☺️ Sınava son 3 gün oğlumdan çok ben stresliyim.
Oğlum çok rahat son bir hafta kala test çözmeyi bıraktı zaten pek çalışan bir çocuk değildi. Günde 50 soru ancak çözdü diyebilirim koskoca sene. Matematik , fen vs iyi fakat Türkçe bizi çok zorluyor. Türkçeden 4 yanlışı geçmezsek ben süper olduğunu düşüneceğim

Sizde durum nasıl? Planladığınız, hayalini kurduğunuz bir okul var mı?

Merhabalar ben varım☺️ Sınava son 3 gün oğlumdan çok ben stresliyim.
Oğlum çok rahat son bir hafta kala test çözmeyi bıraktı zaten pek çalışan bir çocuk değildi. Günde 50 soru ancak çözdü diyebilirim koskoca sene. Matematik , fen vs iyi fakat Türkçe bizi çok zorluyor. Türkçeden 4 yanlışı geçmezsek ben süper olduğunu düşüneceğim

Sizde durum nasıl? Planladığınız, hayalini kurduğunuz bir okul var mı?
bende tam gönlüme göre olmadı, kısmet diyorum. benim oğlumda rahat bi çocuk ben daha hırslıyım, OLDUĞU KADAR DİYORUM. çok belirsizlik var denemeler farklı sonuçlar veriyor. sizizn nasıl denemeler. dersaneye gidiyormu

bende tam gönlüme göre olmadı, kısmet diyorum. benim oğlumda rahat bi çocuk ben daha hırslıyım, OLDUĞU KADAR DİYORUM. çok belirsizlik var denemeler farklı sonuçlar veriyor. sizizn nasıl denemeler. dersaneye gidiyormu
Bizim denemeler fena değil . Fakat potansiyelinden düşük geliyor puanlar.Türkçe yakıyor bizi diyebilirim. Dershane eğitimini uzaktan aldı . Ne kadar etkisi oldu bilemiyorum.
İnş güzel bir sürpriz olur ve Türkçe netleri istediğimizden yüksek gelir ve istediğimiz okula puanımız tutar.

Tabi sınav stresi diye bir şeyde var. Hayırlısı diyoruz biz. Dünyanın sonu da değil ya :) uzaktan eğitim olması bizi çok etkiledi oğlum okul dışında ders çalışmaktan bildim bileli nefret ediyor

Sizin çocuğunuz dershaneye gitti mi? Umarım sınav beklentinizin üstü geçer tüm çocuklar için bunu diliyorum

evet gitti denemelerde orta düzeyde bakalım sınav nasıl geçeçecek :) pazar günü yine konuşuruz

Ve bende katildim aranıza 😊
Son 3 gün ve ben cok stres oluyorum.
Kızım acayip rahat,doğru düzgün çalışması pandemi çok kötü etkiledi bizi.
Matematik fena değil,fen fena değil, İngilizce berbat.
yapacak biseyimiz kalmadı hayırlısı olsun.basarilar bütün çocuklarımıza 😊

Hayırlısı olsun hepimiz için inş. Biz çalışmayı tamamen bıraktık artık . Oğlum soru görmek bile istemiyor şuan. Pazar günü büyük gün. Buraya sınavımız çok güzel geçti diye yazmak istiyorum 🙏🙏

Oğlumdan ziyade benim heyecanım var , sınav günü kapıda beklerken nasıl duracağım bilmiyorum valla ☺️☺️

Arkadaşlar sınavınız nasıl geçti? Matematik çocukları çok zorladı . Umarım hepsi hakettikler yerleri kazanırlar

bizizm beklediğimizn altında bi sonuç aldık , sizlerin nasıldı

Hayırlısı olsun hepimiz için inş. Biz çalışmayı tamamen bıraktık artık . Oğlum soru görmek bile istemiyor şuan. Pazar günü büyük gün. Buraya sınavımız çok güzel geçti diye yazmak istiyorum 🙏🙏

Oğlumdan ziyade benim heyecanım var , sınav günü kapıda beklerken nasıl duracağım bilmiyorum valla ☺️☺️
keşke önce görseymişim yeni gördüm msjını

bizizm mat kötü çok

bizizm beklediğimizn altında bi sonuç aldık , sizlerin nasıldı
Biz bugün kontrol edemedik.yarin bakacağız inşallah.ingilizce çok kötü geçmiş.kalan sözel gayet iyi sayilsal da yarı yarıya.

Beklediğimizin altında bir sonuç oldu. Morali bozuldu genel olarak çocukların....Sayısal baya zormuş.2 yıldır eğitim yok...çocuklar kendi imkanlarıyla bişeyler yaptılar...Bu kadar zor bir sınav çok saçma olmuş. Emeklere yazık oldu

Okul puanları düşer mi acaba?
Fen lisesi istiyorduk ama bu sonuca göre zorlayacak

matematik 3 boş 2 yanlış
fen 2 yanlış
ingilizce 1 yanlış
inkilap 1 yanlış
türkçe 1 yanlış

Beklediğimizin altında bir sonuç oldu. Morali bozuldu genel olarak çocukların....Sayısal baya zormuş.2 yıldır eğitim yok...çocuklar kendi imkanlarıyla bişeyler yaptılar...Bu kadar zor bir sınav çok saçma olmuş. Emeklere yazık oldu

matematik 3 boş 2 yanlış
fen 2 yanlış
ingilizce 1 yanlış
inkilap 1 yanlış
türkçe 1 yanlış
bence olur , mat çok çok iyi en iyileri arasındasınız. tabbiki ilde çok önemli hangi ildesiniz

matematik 3 boş 2 yanlış
fen 2 yanlış
ingilizce 1 yanlış
inkilap 1 yanlış
türkçe 1 yanlış
Sizin gayet iyi geçmiş bu sorulara göre, oğlum matematiği sevdiği halde bizim mat berbat
Mat
11D 1Y 8B
Türkçe
19D 1Y
Fen
17D 3Y
İngilizce
10D
Sosyal
8D 1Y 1B
Din
9D 1Y

Gelecek olan yüzdelik dilimler nasıl olacak bakalım.istediğimiz Anadolu lisesine puan yetiyor gibi

Bakalım yüzdelik dilimlere göre belki fen lisesini zorlarız inş

İnş istediğimiz tüm yerler gelir arkadaşlar

Çocuklar çok emek verdiler inş istedikleri okullar olur..
puanlamada "standart sapma " yöntemi mi olacak acaba?
yani zor sorular daha çok puan getirecek...eğer öyle olursa puan hesapladığımızdan fazla gelebilir.

X