2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Kızlar hepinizden allah razı olsun cok rahatlattiniz cok strrs yaptım evde durunca daha fazla stres yapacaktım o yüzden yine gittim kan verdim icim rahatlasin diye sonuç bekliyorum inşallah güzel güzel katlanmisti sımsıkı tutunmuştur minnos😘😘hepimiz sag salim kucagımiza alalım inşallah 💖💖💖sonucu yazarım
Kiz böyle daha çok stres yapacaksın bugün kaçıncı günün 10.gün ve 12.gün daha güzel sonuç alırsın 🤭

Kiz böyle daha çok stres yapacaksın bugün kaçıncı günün 10.gün ve 12.gün daha güzel sonuç alırsın 🤭
Canımmmm şükürler olsun 6.gün 87 8.gün 316 icim cok rahatladı en son pazartesi günü yine yapicam ultrason icin gorusecez dr la🤗🤗🤗💖💖💖

Hadi gözün aydın canım 😍
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Simdi bekle cuma gününü kese yada keseleri görmek için 😍😍

Sonuç çok iyi çıkmış sağlıkla ilerledim inşallah canım benim ❤️
Allah razı olsun kızlar inşallah rabbim sonunu da güzel eylesin 🤗aksam ustu lekelenme oldu dr u aradım korkacak bisey yok yerleşme kanaması olbilir korkma dedi progestan i sabah akşama çıkardı pruloton haftada 1di 4 gunde bire indirdi tedbiri elden bırakmamak lazım dedi cums günü ultrason a gel stres olacaksan çarşamba gel dedi ama ben cuma gitcem çarşamba kese gözükmez falan canim sikilacak o yüzden cumaya allah kerim güzel haberlerle gelmek nasip olur inşallah

Demir ilacın dan sonra galiba süt ve süt ürünleri tüketilmiyor. Bir saatlik mi ne süresi var tam bilmiyorum bi arkadaştan duymuştum. Prospektüsünü oku bakalım eczacı bişey demediyse
Şu sıralar 🥚dan biraz uzak kalayım canım adını okurken bile kötü oluyorum 🤣bizim evde onun adı tavuktan çıkan🤣🤣
Slm canım bende avokadodan tiksindim kötü midemi bulandırıyor eşim alıyor ısrarla yemek istiyorum faydası var diye ama olmuyor 🙄

Bayağı sayfa olmuş giremedim bu ara internet kısıtlı hem çok sıkıntılıyım cuma kalp atışına dr gittim İki kesemin biri büyümüş ama içini boş gördüler diğer kese çok küçük ama minik bi beyazlık var içinde 9 haftalık ama 5 hafta😔 gibi boş boş kontrole gidip geliyorum bi tahlil bi inceleme yok dedikleri ilaçlara devam bekle bekle her gitmem de bi moralim bozuluyor üzülerek yüreğim ağzımda geliyorum Rabbim hayırlısını versin dualarınıza ihtiyacım var kızlar 🙏

Allah razı olsun kızlar inşallah rabbim sonunu da güzel eylesin 🤗aksam ustu lekelenme oldu dr u aradım korkacak bisey yok yerleşme kanaması olbilir korkma dedi progestan i sabah akşama çıkardı pruloton haftada 1di 4 gunde bire indirdi tedbiri elden bırakmamak lazım dedi cums günü ultrason a gel stres olacaksan çarşamba gel dedi ama ben cuma gitcem çarşamba kese gözükmez falan canim sikilacak o yüzden cumaya allah kerim güzel haberlerle gelmek nasip olur inşallah
Ilaclari düzenli kullanıyorsun artik bi stres yapma dinlen evet cuma git bencede çarşamba çok erken kese görünmeyebilir görünmedi diye ayrı bi stres yaşama

Kizlarrr nasılsınız bugun ucuz testlerle yaptım 6.gunum böyle çıktı dayanamayıp kan verdim 87 çıktı Doktor gunune göre süper deger pazartesi gününde bi daha yap ona göre konuşalım kat kat artsın inşallah rabbim bu uğurda uğraş veren herkese nasip etsin inşallah 🤗rabbim hepimize sag salim kucağına almayı nasip etsin insallah 🤗🤗😍
Hayırlı olsun canım değerler kat kat artsın Sağlıkla büyüsün inşallah 🤲

Slm canım bende avokadodan tiksindim kötü midemi bulandırıyor eşim alıyor ısrarla yemek istiyorum faydası var diye ama olmuyor 🙄

Bayağı sayfa olmuş giremedim bu ara internet kısıtlı hem çok sıkıntılıyım cuma kalp atışına dr gittim İki kesemin biri büyümüş ama içini boş gördüler diğer kese çok küçük ama minik bi beyazlık var içinde 9 haftalık ama 5 hafta😔 gibi boş boş kontrole gidip geliyorum bi tahlil bi inceleme yok dedikleri ilaçlara devam bekle bekle her gitmem de bi moralim bozuluyor üzülerek yüreğim ağzımda geliyorum Rabbim hayırlısını versin dualarınıza ihtiyacım var kızlar 🙏
Hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤲

Merhaba herkese bebeğimin cinsiyetini öğrendim.Erkekmiş çok mutlu oldum.Benim 3.bebegim ikisi normal olmuştu.Polikistik över sendromu var bende ikisi normal olmuştu.3.tüp bebek yöntemiyle olmuştu.Ve oğlum olacağını öğrendim çok mutluyum.12.haftada kıza benzetmişti hatta yüzde 80 kız demişti.Cok güzel bir sürpriz oldu bana ve eşime.
Sağlıkla eli ayağı düzgün doğmak nasip etsin Allah 🎈

Kızlar herkese hayirli günler , hayırlı cumalar 🙏
Mesajlarınızı hep okuyorum seviniyorum herkesin güzel gelen haberlerine 🤩 Ilayumut Ilayumut canim cok sevindim senin adına da masallah kan değerin de çok güzel çıkmış rabbim bunca emeğin ,yılın,sabrın sonucunda inşallah her ikisini de 🤲🤲sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🙏
Bende güzel haberlerimi yazmak için can atıyorummm🤲 çarşamba kontrolüm var herhalde o gün nasip olursa transfer günü belli olur .
Bugun cuma günü kızlar canimm hamiş anneler yani sizlerden ricam bana da dua etmeniz hayirlisi ile bende inşallah bu sefer sağlıkla evladıma kavuşayim🤲 Hepinizin güzel yüreğine sağlık 😘😘😘
Allah yüzünü güldürsün canım güzel mutlu haberler alırsın inşallah 🤲

Kızlar dr artış mükemmel yine kana gerek yok cums günü ultrason a gel bakalım dedi allahimmmm inanamıyorum 😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗😘😘😘😘😘😘😘😘💖💖💖
Maşallah Sağlıkla büyüsün inşallah banada dua edermisin canım benim iki kese vardı 9 hafta oldu ama biri minicik biri büyük ama boş dediler pztesi tekrar gidicem 🤲

Canim hakkında hayırlısını versin Allah'ım ne yasicaz bilmiyoruz sadece dua ediyoruz teslim oldum ben yani sonrası da bitmio hep daha stresli oluosun inan her kontrolde hepimiz yüreğimiz ağzımızda normal gebelikte ki gibi olamioruz inan bu saatte yürekten diliorum güzel hayırlı yazılar yazilmis olsun 🤲🤲

X