2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Valla gözüne bakınca zaman geçmiyor ben o yüzden saldım şu sıralar gebelik programlarını da bi klasöre kaldırdım sadece dua ediyorum sağlıkla büyüsün diye
Hangi gün gitcen haftaya

Valla gözüne bakınca zaman geçmiyor ben o yüzden saldım şu sıralar gebelik programlarını da bi klasöre kaldırdım sadece dua ediyorum sağlıkla büyüsün diye
Hangi gün gitcen haftaya
Bende o gün gittiğimde süper din eve geldim olumsuzluğa giriyorum bide su ağrı ah ah cuma gitcektim çarşamba gitcem inşallah kalbini de görürüm dün çok modumu düşürdüm bu kadar elimde deil kiziorum o gebelik programlari bende kaldircam bide msj atio bebek iyice aglayasim gelio

Catlak-kurabiye canım ikinci ye gittiğinde ne kadardın ben dayanamadım pazartesi gideyim 6+0 Olcam
Bence gitme az sabret cuma yada cumartesi git kalp atışını daha net duyarsın bak bende belim ağrıyor çok kötü kasıklarımda da ağrı var hastaneyi arıyacam ne diyor ben dışarıda çıkmıyorum çıkarsam arabayla gidiyorum her yere ama 3 gündür bel ağrısından mahfoldum

Yaa kızlar beli çok ağrıyan varmı yarın tam 7 haftalık olucam ama kuyruk sokumuna kadar ağrı var bende 2 3 gündür normalde ağrıyor ama bu ara fazla ağrıyor yatamıyorum bile ağrıdan

Yaa kızlar beli çok ağrıyan varmı yarın tam 7 haftalık olucam ama kuyruk sokumuna kadar ağrı var bende 2 3 gündür normalde ağrıyor ama bu ara fazla ağrıyor yatamıyorum bile ağrıdan
Senin adet benden 1 gün sonra idi yaa senin 7 haftalığı geçmiyor mu?? ama canım benim de deli gibi adet ağrım kasık ağrım var arada bele de vuruyor. valla diken üstündeyim. 2 kez de hafif kan geldi.

Haklısın kalbini merak ediorum asıl ama böle olunca nerdeyse şimdi cikcam gitcem duramam ki iyi olduğunu biliyim biraz daha dayancam sen şimdi ne kadarlık oldun canim doktor ne diyor bel ağrısına aynı benim dün öyleydi işte şiddetli ağrıdı ne zmaan gitceb hastaneye

Kızlar selam bende bir kaç gündür bakamamıştım hamileler almış başını gitmiş transfer beklerken sonuç beklerken sıra hamilelik konuşmalarına kadar gelmiş ne güzel Allahım hepinizin sağlıkla kucağına almasını nasip etsin. Biz negatifler elimizi ağımızı çekmişiz ama yine de deneyimli arkadaşlara ihtiyacım var ilaçları bırakalı 7 gün oldu hala regl olamadım gerçekten çok sıkıntıymış burası dün gece açık pembe bu sabah da kahve lekelenmelerim olmuş sizce regl başlayacağı anlamına mı geliyor daha önce hiç böyle olmazdı çünkü umarım öyledir şişkinlikten bayılacağım

Kızlar merhabalar, aynı şekilde uzun süre ayakta durunca ben de bel ağrısı çekiyorum. Akşamları yemekten sonra üşüme geliyor, battaniyenin altında ısınıyorum. Tüm bunlara ek olarak karnım çok şişti benim, gerginlik ve gazım var. Pantolonlarım daha şimdiden olmuyor. İşten eve zor atıyorum kendimi, yemekten sonra koltukta uyuyakalıyorum her akşam. Benim gibi karnı aşırı şişen var mı? Kaan Kocatepe’nin bir videosunda gebeliğin ilk haftalarında bazı kadınların bunu yaşadığından bahsediyordu.
Ama her şeye rağmen hiç bi şikayetim yok, bunlar tatlı rahatsızlıklar. Bu aşamaya gelene kadar çok aşamlardan geçtik.Şimdi yaşadığım dertler bile çok güzel

Senin adet benden 1 gün sonra idi yaa senin 7 haftalığı geçmiyor mu?? ama canım benim de deli gibi adet ağrım kasık ağrım var arada bele de vuruyor. valla diken üstündeyim. 2 kez de hafif kan geldi.
Bende leke bi defa geldi kasık ağrılarım hafif var ama belim çok ağrıyor yarın daha 7 haftalık oluyorum doktorum demesine göre adetime göre 7+2yim

Sabret erken gidince göremeyeceksin bu seferde moralin bozulacak 6 haftadan bi ka gün geçsin benim kontrolum salı günü yarın 7 haftalık oluyorum bel ağrım için görüştüm 12.haftaya kadar normal dedi ama şiddetli devam ederse tekrar haber verin dedi

Evet ama bı bilsen bı bende mi oluo hepimizdemi orda kese yi gördüm sevibdim sonra bu ağrı oldu hemen modum dusuo su pazartesi bile gelmicek kiziorum kendime bu sefer o bı hafta gecmicek benim ağrım aynı böle regli olucakken şiddetli ağrır kasik bel bacagima bile vurur öle die korktum ama burda gördüm baya kişide olmuş kiminde bel ağrısı yapio demekki canım

Bende leke bi defa geldi kasık ağrılarım hafif var ama belim çok ağrıyor yarın daha 7 haftalık oluyorum doktorum demesine göre adetime göre 7+2yim
hıı evet evet benimde ultrasana göre bugün 7. haftaya girdim. ultrasana göre de aynıyız demekki seninle. her 1 gün geri oluyor seninle. benim çok oluyor karın alt bölge ağrım hatta dün korktum doktoruma gittim hemen 5 dakika. baktı yine vajinal bir sorun yok rahim ağzı kapalı dedi. rahatladım biraz. sadece benim ikiz ya belki biri ilerlemeyebilir miş. ama kalp atışları ikisininde aynı hızda atıyordu.

Gaz sancıları bunlar ben de çok yaşadım. Benim karnım birazcık göbekli olduğu için şiş olsa da göremiyorum ama Normalde bebek 12ci haftadan sonra belli olmaya başlıyor

canım ben 6+1de duyamadım cızırtı gibiydi 6+4 de tam duyuldu sen doktorun dedği tarihte git duyamayınca insan daha çok endişe yapıyor emin ol
Bana ses dinletmicek zaten gostercem 10 ncü haftada dinletcem dedi görünür mü peki canim bana gün vermedi onumzdeki hafta istedgn gün dedi 10ncu hafta dinletcem dedi

Korkma bende senin gibi günler geçmiyor şöyle böyke diyordum şimdi kendime kuran okumaya verdim hep tesbih çekiyorum zaman su misali geçiyor şuan bana bak bu saat nasıl oldu anlamadım bile bişeyler oyalan seni ferahlatacak mesela 70.000 tane kelimeyi tevhid çek zaman geçer o şekilde kuran biliyorsan okunacak sureler var hamilelikte onları oku inşallah kalp atışlarınıda görürüz

Korkma Allahın izniyle ferah tut kendini hiçbişey olmaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…