Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sende çok iyi bi anne olcak kalbinin güzelliğin okadar güzelkii konuşmalarından bile bellii canımm benimm 💕
Ah benim güzel yürekli arkadaşım teşekkür ederim canısı Allah razı olsun ince düşüncen için :KK36::KK5: şükür ki iyi insanlara denk geliyor yollarım sizin gibi insanlara çok şükür kuzumm cansın ♥️ Kalbi temiz olanın hikayesi mutlu sonla bitermiş seninde samimi olduğuna inanıyorum ve hikayen mucizlerrle dolacak tez zamanda inşallah 🤲🏻🌸:anneadayı::anne::KK19:

• Muhteşem
Reactions: Jou
Ah benim güzel yürekli arkadaşım teşekkür ederim canısı Allah razı olsun ince düşüncen için :KK36::KK5: şükür ki iyi insanlara denk geliyor yollarım sizin gibi insanlara çok şükür kuzumm cansın ♥️ Kalbi temiz olanın hikayesi mutlu sonla bitermiş seninde samimi olduğuna inanıyorum ve hikayen mucizlerrle dolacak tez zamanda inşallah 🤲🏻🌸:anneadayı::anne::KK19:
kuzumm benimmm allahh yolunu hep açık etsinn 🙌

kuzumm benimmm allahh yolunu hep açık etsinn 🙌
Allah razı olsun canısı 🥰😍 hepimizin inşallah kuzum arada gel buraya da topiğe canın sıkıldıkça listeye de katılmak istersen katılabilirsin kuzum kolları açtık seni bekliyoruz :halay::KK48:

• Beğen
Reactions: Jou
Merhaba kızlar dünden beli tum sayfayi tek tek okuyup buralara geldim😂13 aydir bende deniyorum ilk kez bu ay ovulasyon denedim olmazsa zaten randevu aldim artik klomen mi ne verirlerse 🙃 bat 17 ekim yaş 23 🥰
Allah rizasi icin bu tabloyu biri açıklasın hic biri sizin attiklariniz kadar koyu olmadi en koyusu 16.gunde oldu sonra siliklesti tekrar koyulasmaya basladi yumurtlama olusmadi gibi
Teste devam sanki kuzum 2 gune yumurta olacak gibi 😊😊

X