Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç özel de falan da calısmadım esim de istemedi eve geldi mi ben seni gormek istiyorum diye ben istedim basta da 8 den once salmıyolar maliye işleri öyle cocuk acısından cok hak veriyorum kendin bakmak kendinle vakit geçirmek en güzeli
Özel zor zaten canimm..çok calistirirlar insanı

Harika olmuş Valahi inşallah hayırlı haberlerle ölsün kuzum
Tesekkur ederim insallah olmazsa da öbür aya bi sıkıntımız yok cok sukur kalırsın dedi doktor da temiz her sey folik asite devam dedi gecerse adet gel dedi bu kadar rahmim yumurtalıklarım temiz her sey olması gerektiği gıbı her sey Allah dan içim rahat etti iyice

Tesekkur ederim insallah olmazsa da öbür aya bi sıkıntımız yok cok sukur kalırsın dedi doktor da temiz her sey folik asite devam dedi gecerse adet gel dedi bu kadar rahmim yumurtalıklarım temiz her sey olması gerektiği gıbı her sey Allah dan içim rahat etti iyice
Maşallah öle yap git bakalım herşeyin zamanı var demek ki bekliyor zamanını bebiş inşallah gerek kalmaz

Çok şükür canimm.rahim kalınlığına ne dedi artmış mi

Benimde kızlar bugün belim ağrıyo ve kasıklrm 8 gün var bende adet olcam belliki bu ay da olmuck

Daha var canım bekle umudunu kesme. Benimde yarım adet günüm. Gelen ay için haxirlaga başladım ben..takviye alcaz yiyecek içecek.
İyi yapmıssın canım aldın mı ben bugün son incir havuc içtim bıraktım yeni okuyorum yazdıklarınızı 🥰 insallah olur canım olmazsa da öbür aya kafamı illa oldu olcak seyıne sokmak istemiyorum sonra yıkımı agır oluyo üzülüyorum ister istemez daha basında boyleyim sonun da dusunemedım hayırlısı olsun insallah rabbim zamanımızı bılıyordur ama bi seyim yok her sey temiz benlik bi sey yok yani

Çok şükür canimm.rahim kalınlığına ne dedi artmış mi
Kalın canım hala zaten progesteron hormonu yapıyo ya kalınlıgı
Baya artmisss bence hamilesinnnnnn😍😍
Umarım öyledir degılsem de öbür aya umutlar burdan goremem dedi doktor bile anladı da bı bakarmısınız dedim adama olsa da goremem ki dedi 😅😂 anladı adam da 😂

X