2021 Aralık Anneleri

Kızlar bu ay masallah bi atak dönemi oldu bebegim cok aktiflesti konu açmıştım bi sorunmu var diye çok şükür şuan dans ediyo bazen isteklerini işaret parmağıyla gosteriyor ceee cee oynuyo biseyle ilgileniyorsa ismine bakmiyo ama onu da takmiyorum çünkü arada bakiyo taklit yapiyo bu ay çok tatlı eşim sabah kızdı kendi de babasına parmak salliyo

Kapakları kaynatiyorum.Deforme görürsem değiştiriyorum kapak çok.
Valla cani sagolsun yorucu bebek hayat kalitemiz baya düştü bana yapışık yaşıyor.O yuzden biran önce büyüsün istiyorum yoksa sevme kısmında bende aynı fikirdeyim.

Bizimki de sıralıyor da sürekli de düşüyor. Hiçbir iş yapamıyor ama yoruluyorum Ağzı kanadı bugün dolaba çarptı. Emekleme kısmı güzeldi aslında birden yürüseler ya ondan sonra
İşte düşün Bnm ki 2 aydır öyle kafayı vurmadık yer kalmadı
Dün elini bırakıp iki adım attı koşacak yakında çok aceleci yav halbuki dönmeyi de en son becerendi hızlı açıldı

İşte düşün Bnm ki 2 aydır öyle kafayı vurmadık yer kalmadı
Dün elini bırakıp iki adım attı koşacak yakında çok aceleci yav halbuki dönmeyi de en son becerendi hızlı açıldı
Yaaa maşallah bence çok az kaldı yürümesine karamelimin
Sorma başlarına özel bir adam gerekiyor surekli peşinde olacak. Ufaktan kendini yavaşça yerine bırakmayı öğreniyor gibi ama hiç güvenemiyorum. Bir de düşünce öyle ağlıyor ki bizimkinin göz yaşı zaten hazır bekliyor ortalığı yıkmaya

Yavaş yavaş hafif inmeyi öğrenir Bn çanağı kıracak diye korkuyorum diyordum ya
Ayy gözyaşı deme bizimde anında iniyor löp löp hemde

Arkadaşlar uyku durumlarınız nasıl? Normalde akşam 8:30 da uyur sabah 7 de kalkar 2 uyku 1 şekerleme yapardı. 3-4 gündür sabah 7-8 de uyanıyor akşam 8-9 a kadar gözünü kırpmıyor ne yapacağımı şaşırdım. Yorgunluktan halsiz düşüyor ağlıyor sürekli

Atak falan mı acaba bizimde öyleydi geçen hafta ve öncesi yanından kıpırdayınca uyanıyordu hemen Ben beraber yatarak çareyi buldum bazen hatta üzerime yüz üstü yatırdım öyle uyudu. Şuan daha iyi.

Bu atak nasıl hesaplanıyordunya mesela 48. Haftada atak var diyelim benimki 38 haftalık doğdu 40 haftası dolmadığı için atak haftasını 2 hafta ileri mi hesaplıcam yani 50 Haftalık olunca mı yaşıyor olcak atağını.

Atak falan mı acaba bizimde öyleydi geçen hafta ve öncesi yanından kıpırdayınca uyanıyordu hemen Ben beraber yatarak çareyi buldum bazen hatta üzerime yüz üstü yatırdım öyle uyudu. Şuan daha iyi.
Geçici bi durumdur inşallah
Şu siteden hesaplıyorum ben. 40+0 hangi tarihe denk geliyorsa o tarihi girmen gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…