2021 Aralık Anneleri

Bizimkinin de sürekli kafasi elleri terliyor.Dis çıkarma döneminde normal olduğunu söylemişti doktorumuz.Suan 2.ve 3.disi patladı 3.dis us on değil yandaki disi
Bizimki gibi olmuş sizin de Üst yanlar bayagi oldu çıkalı. Yenice de üst ön dişler çıktı. Galiba alt yanlar çıkacak şimdi de
Gülünce çok komik oluyorlar üst yanlar çıkınca ilk. Vampirella diyorum o öyle güldükçe

Hanımlar 9uncu ay aşısı sizde de ateş yaptı mı? Biz Salı günü olduk, hemşire hafif ateş yapabilir dedi. Yapıldığı gün bir sıkıntı yoktu. Ertesi gün, yani dün hafif ateşi çıktı. Koltuk altından 37.3 ölçtüm. Sizde nasıldı aşılar?

Bizimde ilk alt 2 sonra üst 2 şimdi geçen hafta tatildeydik orda alt yan patlattı tam zamanlaması mükemmel oldu

Biz yaşında yaptırcaz dr öyle dedi
Calpol verdin mi

Bizimde ilk alt 2 sonra üst 2 şimdi geçen hafta tatildeydik orda alt yan patlattı tam zamanlaması mükemmel oldu
Yaaa bizim de üst yanlar tatilde çıkmıştı çok zorlamadan Nasıl geçti tatil?
Y yorgunnn_anne bu sefer ki dişte calpol vermedim çünkü anlamadım üstler çok zor geçti bizde
Ben de ustte yazmışsın calpol verdin mi diye ona gülüyordum alta bunu yazmışsın Aman aman keşke hepsi anlamadan çıkıverse
Her dişte bir tatile mi gitsek napsak
Üst ön bayagi bayagi çıktı ama iki gündür bir mizmiz ve uyku konusunda çok fena ve sabaha kadar emiyor. Alt yanlar mi çıkıyor diyorum

Güzel geçti ama hasta ettik minik hanımı klima açınca çarpmış
Üşütmüş inşallah çabucak eski performansa döner
Evet diş zamanı sabah kadar emiyor

Ateş yapmadı .Ama gündüz uykusunu etkiledi aşı olduğu günden beri gündüz uykusu toplasan 1 saat tir.Bi de hep beni istiyor.

Geçmiş olsun kıyamam
Hep sabaha kadar emiyordu ama birkaç gündür ayrılmamacasına sürekli ağzında

Battaniyeyle üşüyorum gece desem
Saolasın
2 gündür bizde öyleyiz gündüzde sarhoş gibiyim bu bebeler ne zmn uzun uyuyacak yav

Sizin ora çok sıcak geçen hafta geldik Marmara’ya gelince üşüdük
Ay sorma yanıyoruz belek tarafına mi geldiniz? 15 gündür serinledi bide biz hu sıcaklıkta serin diye denize gitmiyoz Aslında klimasız biz dururuz ama bebek olunca dayanamıyor.Benim oğlan sürekli dos kapıya gidiyor gidenin arkasından ağlıyor.Hergun akşam üstü 5 ten sonra parka gidiyoruz çıkmadığımiz gün durduramıyorum.Sizinkiler nasıl?

Sizin yürüme çalışmaları nasıl desteksiz ayakta durabiliyor mu
Evet koltuğa kalkıyor oyun oynarken bir bakmışım ellerini bırakmış.Ama daha adim atmaya yeltenmedi bakalım Benimki sürekli sokak istiyor 7/24 dışarıda bebek arabasında gezdirsem gık demiyor eve girince kabus basliyor
Geçmiş olsun kıyamam
Hep sabaha kadar emiyordu ama birkaç gündür ayrılmamacasına sürekli ağzında

Battaniyeyle üşüyorum gece desem
Doğrudur canım bizim daha Ekim 15 den sonra battaniyeler cikar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…