2021 Aralık Anneleri

Üst dişler geliyor ek gıda reddi var sadece süt ve su içiyor bitek bizde mi var bu sorun
Bizimkininde keyfi yok yemekte pek gözü yok genelde muhallebi çorba mama gibi şeyleri soğuğa yakın ılık yiyor. Peş peşe dişler geldi ondan yanaşmıyor pek ısırmalı şeyler yemiyor. Bide meyve veriyorum onuda yiyor.

Sadece anne sütü içiyor ya meyve bile istemiyor

Üst dişler geliyor ek gıda reddi var sadece süt ve su içiyor bitek bizde mi var bu sorun
Bizimki tadımdan öteye gidemedi hala ve sanki fobi oluştu ağzı yumuk geziyor sürekli
Doymuyor gibi de. Emziriyorum az emiyor dikkati dağılıyor devam etmiyor 10 dakika sonra yine istiyor. Dıngır dıngır mızıldıyor sürekli doymadığı için de. Sabaha kadar emiyor onunla nerdeyse günü geçiriyor desem yeridir. Aç olduğu halde yemek istemiyor. Zoraki mercimek tanesi kadar agzina giren kısım tadım dediğim de Nasıl alışacak hiç bilmiyorum bu yemek işine

Benimki de oyle muz şeftali falan yiyor ama diğer şeyleri asla yemiyor

Benimki de doymuyor bence ek gıdaya girdiğimizden beri hiç kg almadı bu ay güzel kg aldırabilen var mı acaba ?

Bebeklerinize hangi kitapları okuyorsunuz kızlar biraz öneriye ihtiyacımız var

Bebeklerinize hangi kitapları okuyorsunuz kızlar biraz öneriye ihtiyacımız var
Bunlar var bizde bide hışırtılı var. Çiftlik hayvanları olanda hayvanların gövdesinin bazı kısımları hayvanların nasılsa ona göre kumaşla yapmışlar hepsi ilgisini çekiyor bide şoktan küçük boy taşıt kitabı almıştım

Eklentiler

• 41404E41-E719-4F2A-8435-436D1F35E626.jpeg
    112,5 KB · Görüntüleme: 21
  • 1B81A036-9D0C-41DF-826B-8860F8427F5D.jpeg
    90 KB · Görüntüleme: 21
  • 94C443EE-3732-4AB2-9ACD-4BD394F4A139.jpeg
    88,8 KB · Görüntüleme: 23
Elimizden gelen birşey olsa keşke ama yokki. Dönerler belki bi süre sonra. Sende bi köşeye çekilme kim bize özet çıkaracak sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…