2021 Ağustos transfer bekleyenler

Ya birde size bir şey söyleyeyim mi 😂😂😂 ben eşime hamile olduğumu söylemedim 🙈🙈 ilk tahlilde negatif çıkınca çok çok üzüldü.Sonra tam net sonuç alana kadar söylemeyeyim dedim umutlanıp üzülmesin bir daha diyr 😆😆 şu keseyi göreyim 7 Eylül’de o zamana kadar sçylemeyi düşünmüyorum sonra da sürpriz yapacağım 🙈🙈🙈 Bugğn vallahi Bi hastaneye korkuyla giderken söylesem mi acaba dedim ama Vazgeçtim.Kendim gittim geldim tanii çağırmadım onu
Bak 5 dakika bile dayanamam. Ay bence söyle ya nolur nolmaz bilsin hakkı var adamın 😂 yazık hala üzülüyordur bi de

Geç olsun güç olmasın benim embriyolarınm martta toplanmıştı kaç ay hep ertelendi baska sebepler cıktı nasip bu zamanaymisondan hiç üzülme hayırlısı olsun inşallah 🤲🏻💙
Benim de Mart ayında donduruldu 4 kez ertelendi
Bugün lucrin iğneye başladım 2 ay daha bekleyeceğim tekrar başlayacağız üzülüyoruz sma inşallah sonu güzel olur

Yarin gidicem bende. Midem kotu 😪 yarin doktora iyice soracam herseyi. Gecen sefer yolk kesesini bile soramamistim. Haftaya gel diyip durmustu.
Banada bisey demedi yolk kesesi hakkında sadece keseyi gördüm 2 hafta sonraya randevu verdi o kadar bulantı bendede var bu iki gündür zorluyor az az sık sık yemeye dikkat ediyorum en aza indirebilme adına

X