2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım senin yanlışın var sat 3 ekim ise sen 10 haftalık falansın

Benim yerleşme kanamam olmuştu lekelenme gibi ilk gebeliğimde böyle bişey olmadıgı için direk doktoruma yazdım tabi o da gel bakalım nedenmiş dedi tabi normalmiş bu tür lekelenmeler sonra işte kan tahlili ve vajinal ultrasonla baktı tahlillerim normal cıktı, ultrasonla da 4+2 de kese yoktu oluşma zamanıydı yani tam gözükmedi. Zaten boş gebeliğin normal bi hamilelik belirtisinden hiç farkı yok, yine aynı sekilde halsizlik uyku göğüs hassasiyeti hepsi vardı hcg de normal artıyordu. Durum bu şekilde yani. İnsan başına gelince neler de varmış diyor. Ama şöylede birsey var hep hayırlısı böyleymiş dedim çünkü sağlıksız olacak bebekler gelişmiyormuş olusmuyormuş vücut bi şekilde frenliyor işte kendini ilerde Allah korusun daha kötü şeylerle karsılasmaktansa Allah böyle uygun görmüş demekki diyorum..

Aynen öyle saglıksız her seyi atıyormuş vucut o yuzden uzmemek lazım tabi elde degil.inşallah benim iyi olur 4+2 de keseyi gördük sanki boş gebelikte biraz geriden geliyormus

canım kahverengi lekelerin kesildi mi acaba.. şimdi ilaç içmeye uyandım ve 5 hafta sonra ilk defa kahverengi lekeler vardı çamaşırımda ve bn ilk defa gördüm hiç olmamıştı.. hem progesteron iğne hemde fitilini kullanmama rağmen oldu birde şaşkınım

Çok geçmiş olsun kuzum benim korkma sakın geçenlerde bi haber çıkmıştı covidi atlatan anne doğum yapıyo bebek antikorla doğuyor ama annede antikor yoktu. Belki de bebeğinin bağışıklığı olacak böylece sakın bebek için üzülme kendine iyi bak

Günaydın kızlar bugün çok moralim bozuk uyandım. Zaten 5+4 gittiğimde vajinal bakınca yolk sac var ama bebek yok haftaya grl tekrar bakalım bebek oluşmazsa sıkıntı demişti doktorum. Bugün 5+6 uyandım ilk defa 2 parkmak kadar koyu kahverengi lekelenmem olmuş çok korkmaya başladım artık bebeğim yok kesin diye

Devam edıyor canım bır gelıyo bır gelmıyor çok çok gelmezse veya kan gelmedıgı surece doktora gitmeyı dusunmuyorum 31 aralıkta kontrolum var ozamana kadar virüsten dolayı gitmek istemıyorum iğne yaptırmıstım bende bıtane

Canım 5+4 daha cok küçük yaa yolk olustuysa bebekde vardır görmemiş olabilir stres yapma kahverengi lekelenme önemli değil yoğun sanci ve kırmızı kanama varsa sıkıntı olur ancak. Sakin ol bak kötü etkilenmesin.. Yarin tekrar kontrole git gerekirse farklı doktor olsun hem için de rahat etsin..

Canim bence hemen acile git igne yapiyorlar benimde kahverengi lekelenmem olmustu hemen acilde igne yaptilar. Hatta 2 arjadasta aynisini yasadilar onlarada igne yapildi. Hemen kötü düsünme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…