2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Herkese merhaba. Ben de tüp bebekle ikizlere hamileyim çok şükür Rabbime 25. Haftadayız ve 24. hafta yapılan kan tahlilinde karaciğer enzimlerim olması gerekenin 8 9 katı çıktı diğeri de 5 katı çıktı . Aranızda böyle bir sıkıntı ile karşılaşan oldu mu acaba ??

Doktorunuz özellikle mi istedi yoksa rutin mi bu testler

Kolestaz olabilir bu da asırı kasıntıya sebep olur. Sonuçları kendi doktorunuza gösterin derim

Kolestaz olabilir bu da asırı kasıntıya sebep olur. Sonuçları kendi doktorunuza gösterin derim

Kaşıntım yok diğer belirtiler de yok ama karaciğer enzimlerim yüksek çıkıyor. Kendi dr uma iki dahiliye dr ve bir de gastroentroloji dr una gösterdim . Dahiliye dr unun biri yatış diyor ama diğer 3 dr da yatış değil diyor.

Merhaba Kızlar stres seviyem tavan yapmış durumda ve çok korkuyorum . Komşumda covid pozitif çıktı ve ben onunla 4 gün önce görüştüm . Balkonda oturduk biraz . Kocası ve çocukları negatif çıktı kadında da hiç bir belirti yok hatta ilaç bile vermemişler ev izolasyonu vermişler . Kafayı yemek üzereyim duyunca teste gittik hemen eşimle bizde bir sıkıntı yok belirti vs. Ama ben psikolojikmen çöktüm bşe yiyip içesin bile gelmiyor stresten bebekler de etkilendi of

Sonuç nasıl çıktı negatifse stres yapmaya gerek yok bence. Stres her hastalığın başıdır.

Canım sakin ol bebekler etkilenmesin. Temas ettin mi ki düşün kocasında bile çıkmamış senin test sonucun belli oldu mu

Test sonucumuz çıkmadı ama elimde değil gerim gerim gerildim. Doktorumu aradım sakin ol diyor ama elimde değil
Canım sakin olman gerekiyor ama lütfen belirti olsa zaten 4. Günde çıkıyor yani bugünlerde olurdu korkma bence negatif çıkcak öyle hissediyorum

Çok geçmiş olsun canım, çok zor olsa da sakin olmaya çalışın bebişler için. Ailesi bile negatif çıkmış, sizin de negatif çıkar Allah’ın izniyle.

Çok geçmiş olsun canım, çok zor olsa da sakin olmaya çalışın bebişler için. Ailesi bile negatif çıkmış, sizin de negatif çıkar Allah’ın izniyle.
Hadi pozitifse napacağım allahım dua edin hepiniz ne olur ya negatif gelsin hayırlısıyla

Hadi pozitifse napacağım allahım dua edin hepiniz ne olur ya negatif gelsin hayırlısıyla
Ederiz tabi ki korkma hamile kadınlarla ilgili dr Banu çiftçinin bir sürü açıklaması var dinle hem biraz sakinlersin canım Kağan Kocatepe de yemi video çekmiş hamileler için virüsle ilgili. Ama bence zaten yok negatif öyle olsa çoktan belirtin başlardı Allah’a çok şükür iyisin

Benim doktorum da rahatlattı ama insan telaşlanıyor ki benim panik atağım var . Doktorum bunu hepimiz geçireceğiz dedi . Sen dinlen ve sıvı tüket bol dedi . Bir an önce hayırlısıyla çıksa şu sonuçlar 48 saati geçti

Ne kadar güzel doktorun senin yanında hiç korkma canım doğru diyor öyle veya böyle hepimiz bir kez bu hastalığı maalesef geçireceğiz. Ne kadar zamanda çıkıyormuş peki belli mi? Temas etmediysen korkmana gerek yok ki açık hava da oturmuşsun canım tedirgin olma

Arkadaşlar ikizlerim olacak. Çoooook mutluyum. Ama gelen geçen çok korkutuyor. Yandın bilmem ne. Bakması sor. Uykusuz geceler. Hamileliğin son ayları falan filan. En son birine patlayacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…