2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Hayırlı olsun bebişlerin canım doktor ilişki içşn riskli durum varsa uyarıyor zaten benim ilk aylarda olmuştu sonra doğuma kadar serbest dedi. Uzanma konusunda çok aşırı yüksek olmadiktan sonra uzanıyorum sorun olacağını sanmıyorum. Ben şimdiye kadar hiç süpürge kullanmadım denediğimde kasıklarımda ağrı olmuştu. Onun dışında hala yemek falan yapıyorum sorun yok biraz sakin stressiz olmak gerek sanırım

Teşekkür ederim sizler ne güzel son zamanlara yaklaşmışsınız tüp bebekle hamile kaldığım için biraz evhamlıyım zor oldu çünkü . Doktor riskli bir durum var diye özellikle belirtmedi yoktur sanırım . Sadece çok ayakta kalma ağır iş yapma diye uyarıda bulundu ilişki konusuna gelirsek eşimle bende evhamlıyız dediğim gibi zor olduğu için bu telaşımız sanırım sağlıklı ilerler inşallah gebeliklerimiz

Teşekkür ederim Doktor süpürge işini uyardı Özellikle normalde de panik atak hastayım bu dönem tavan yaptı evde hiç iş yapmıyorum eşim de yaptırmıyor sağolsun biraz kıpırdansam bşe olacak sanki

O durumda olan bebek zaten durmaz sağlıksız hücreyi vücut bi şekilde atıyor riskli olursada doktorun uyarır stres yapmadan hamileliğini geçirmeye çalış bebişlerde etkilenir böyle

O durumda olan bebek zaten durmaz sağlıksız hücreyi vücut bi şekilde atıyor riskli olursada doktorun uyarır stres yapmadan hamileliğini geçirmeye çalış bebişlerde etkilenir böyle
Farkındayım doktor da çok kızıyor bazen çok iyiyim bazen de böyle yanlış bir hareket yaptığımı düşünüp telaşlanıyorum bşe oldu diye

Aynı senin gibiyim canım sürekli panik halindeyim bugün evde çok dolandım birşey oldu mu bugün yatmadım oturduM birşey olur mu anksiyetem tavan yapmış durumda.
Bende tüp bebekle çift yumurta ikizlerime hamileyim doktorum doğuma kadar ilişki yasağı koydu kesinlikle bize ilişki yasak. Ev işi hiç yapmıyorum hatta 1 aydır kayınvalidemde kakıyorum evimde değilim. Bugüne kadar hiç süpürge yapmadım ama arada kalkıp ufak tefek yemek yapıyorum korkma Yükseğe uzanmak Tehlikeli ama benimde arada dolaba uzandığım oluyor pişman oluyorum ağrın sancın yoksa birşey olmamıştır. Dışarıya da çıkamıyorum neredeyse 6 aydıR evdeyim devamlı yattım ben artık sıkıldım tabi ki ama mecburuz

Sağlıkla alın kucağınıza inşallah ilk denemede çift embriyo yapmıyor bazı doktorlar. Yapan birini bulmam lazım.siz kaç yaşındasınız?
31 yaşındayım benim geriye bi tane embriyo kaldığı için doktorum transfer etti onuda. Her doktor yapmıyor ama inş gönlünüze göre bulursunuz.

Benim her zaman olmuyor canım bende evet iş yapmıyorum ufak şeyler yapıyorum sağolsun eşim her şeyi yapıyor . İşte arada böyle şeyler oldu mu çok evhamlanıyorum . Zor olduğu için böyleyiz sanırım normalde de panik atağım ve anksiyete bozukluğum var . İlk zamanlar kanamam çok oldu ondan da kaldı evham doktor çok şükür bir sıkıntı yok diyor günlük hayatına dön diyor böyle olmak sana zarar verir diyor . Çok kızıyor bu hallerime. Bazen elimde olmuyor bir an atak gibi geliyor inşallah geçer bu durum

Aynıyız gerçekten benim de en basında çok kanamalarım oldu lekelenmelerim oldu çok zor günler geçirdim sonrasın da doktorum bana da kızmaya başladı Hatta dedi ki geçen gittiğimde sürekli bi süreçten Geçiyorsun ve bir yerlerin ağrıtor çok haklı Kanama bitti
Belim ağrıdı o bitti sırtım o bitti basım yani bi ben miyim gebe:) anksetiyem çok arttı gerçekten ne yapacağız bilmiyorum bunun bir tık sonrası bebeği hissetmiyorum diye geleceksin dedi doktor umarım öyle olmam

Ya aynı şeyleri bende duydum bana da dedi ilerde bebeği hissetmiyorum diye gelirsin sen dedi destek almayı düşünüyorum ilaç kullanmıyorum zaten yoksa hiç tadını çıkaramayacağım . Bana kalsa her hafta doktora gitmek istiyorum

Her hafta iyiymiş ben dün gittim bugün korku sardı bitkisel ilaç kullanıyorum ben canım pasivalem istersen dene doktorum 3. Aydan beri kullan diyor dayandım kullanmadım şimdi başladım uykum çabuk geliyor basımın ağrısı azaldı gerçekten çok faydalı ilaç değildir yazıyor üzerinde zaten. Doktorum bunu 18. Tüp bebek denemesi olan hastasına vermiş o da bizim gibiymiş çok faydasını görmüş hiç zararı yok ben başladım kullanıyorum sor istersen doktoruna Canım

Kızlar evet çok zor süreçler ama ne kadar çok paniklersek o kadar başımıza gelir ben her işimi kendim yapıyorum bu koronadan dolayı temizlik için yardım alamıyorum ve malesef tek başımayım yemekti ütüydü derken akşam oluyor anksiyete bendede var hatta ileri boyuttaydı tavsiyem her gününüzü mutlaka doldurun kendinizi yoğunlaştıran şeyler bulun ben öylelikle kurtuldum diyebilirim. Tabi tüp bebek sürecide sizleri bu kadar evhamlı yapmış olabilir o konuda bişey diyemem

Aynen zor olması beni tedirgin ediyor hala inanamıyorum bazen gerçek mi diye bu yüzden de çok Evham yapıyorum ben sanırım inşallah geçecek bunlarda ama işte arada bir atak geliyor zehir oluyor öleceğim sanıyorum

Merhaba arkadaşlar, hepinize güzel bir hafta diliyorum. Bugün doktor randevum vardı, 28+5 günlüğüz, doktorum gelişimleri normal dedi, kiloları da 1300 gram civarında, haftalarıyla uyumlu dedi. Aralarında yüzde dört fark görünüyor şimdilik, umarım çok açılmaz. Hepimiz hep güzel haberler alalım inşallah

Kızlar doktorumla konuştum ikizlere ikili testin yapılmadığını söyledi sadece ense kalınlıgına bakacaz dedi test yapılan var mı

Merhaba güzel ikiz anneleri, ben de 18.Haftamın içindeyim henüz hareketlerini hissetmiyorum.Hamileliğin son haftalarında değilim ama çok nefes nefes kalıyorum sizlerde öylemisiniz bilmiyorum.
Birde haftama göre karnım çok büyük geliyor bana, sizinde öyle mi oldu ? Sanki 6 aylık gibi görünüyor .midemde mi şişkinlik var yoksa böyle büyük olması normal mi çok aklıma takılıyor.
Hepinize sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…